Endermologia LPG ®

Napoje izotoniczne
Lipiec 23, 2019
Kolagen – jego wpływ na zdrowie i młody wygląd
Lipiec 30, 2019
Show all
Endermologia LPG ®

Endermologie ® jest ekskluzywną technologią do mechanicznej stymulacji komórek. Jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową.

Endermologia LPG ®  to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, a także usuwania cellulitu .  Zabiegi Endermologii LPG ® są polecane dla osób, które chcą zwalczyć cellulit oraz zredukować tkankę tłuszczową w sposób nieoperacyjny. Dodatkowo zabiegi poleca się w przypadku takich problemów skórnych jak: blizny, zwłóknienia czy rozstępy. Metoda Endermologii LPG świetnie sprawdza się w usuwaniu toksyn z organizmu, ujędrnianiu skóry, modelowaniu sylwetki, rozluźnianiu napiętych mięśni oraz przed i po chirurgicznych zabiegach liposukcji.

 

Jak wygląda zabieg?

Zbieg Endermologii LPG ® jest rodzajem masażu, który wykorzystuje podciśnienie regulowane i kontrolowane przy pomocy komputera. Technika LPG opiera się na podciśnieniu- tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez dwie rolki umieszone w specjalnej komorze. Mobilne rolki są unikalną i opatentowaną technologią LPG pozwalającą na synergiczne działanie niezależnych, zmotoryzowanych rolek jednocześnie. Rolki masują nie tylko zewnętrzną stronę skóry, ale również wewnętrzną , tak aby tkanki były maksymalnie aktywne.  W trakcie zabiegu Endermologii LPG ® skóra jest ugniatana w różnych kierunkach, co stymuluje krążenie, metabolizm i procesy regeneracyjne skóry. 

 

 

Technologia LPG pozwala na wykonywanie zabiegów na różnych poziomach tkanki: na naskórku, na skórze właściwej – działając na zwiotczałej skórze oraz na tkance podskórnej – pobudzając mikrocyrkulację, redukując cellulit i tkankę tłuszczową.

Opisane powyżej zmotoryzowane rolki przyczyniają się do mobilizacji tkanki tłuszczowej, stymulacji adipocytów, aktywacji procesów lipolizy, redukcji cellulitu, poprawieniu kształtu sylwetki, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, ujędrniają ciało. 

Endermologia jest to naturalna i nieinwazyjna mechaniczna stymulacja skóry. Ma szereg zastosowań w dziedzinie estetyki twarzy i ciała. Rezultatem tych zabiegów jest poprawa jakości tkanki, przeciwdziałanie oznakom starzenia, ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki. 

 

 

Efekty serii zabiegów

 

 

W celu osiągnięcia pożądanych rezultatów zalecamy wykonanie serii min. 10 zabiegów. Warto również pamiętać o kilku czynnikach pomagających uzyskać wymarzone efekty:

Połączenie tych trzech filarów razem z lipomasażem zastosowanym podczas zabiegów Endermologii gwarantuje redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki.