Fala radiowa

Czym jest Fala Radiowa i jak działa?


Jest to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. W wyniku przepływu przez skórę prądu wysokiej częstotliwości, powstaje efekt podgrzania tkanek. Zmienne pole elektromagnetyczne powoduje ruch jonów w tkance. Poruszające się cząsteczki ocierają się o siebie i wywołują powstanie ciepła endogennego, ogrzanie tkanek. Zabieg ten zwany jest diatermią. Pod wpływem tego procesu włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a wtórnie napięciu. Proces ogrzania tkanek pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Powstanie nowych włokien kolagenu i elastyny napina skórę oraz poprawia jej elastyczność. Ciepło wytworzone w tkankach poprawia cyrkulację krążenia, co zwiększa przepływ krwi tętniczej i utlenowanie skóry, a także przyspiesza metabolizm w komórkach. Efektem na skóry twarzy jest zmniejszenie widoczności zmarszczek głębokich, podniesienie owalu twarzy.
 
Podstawowe informacje
Cena:44
Czas zabiegu:zależy od obszaru
Obszar:ciało, twarz
Sugerowana seria:10
 

Zabiegowi fal radiowych jest przeznaczony dla każdego kto:

 • zmaga się z brakiem elastyczności skóry,
 • utratą jędrności rozciągniętej skóry,
 • chce zredukować widoczność zmarszczek płytkich i głębokich,
 • chce podnieść owal twarzy,
 • zmniejszyć widoczność cieni pod oczami,
 • zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ud czy ramion,
 • wyeliminować cellulit,
 • zlikwidować świeże rozstępy,
 • zmniejszyć widoczność rozstępów starych

Działanie

 • Likwidacja tkanki tłuszczowej w miejscu przyłożenia głowicy
 • Brak utraty ciągłości skóry
 • Utrata centymetrów nawet w miejscach opornych na dietę

Na jakie części ciała można wykonać zabieg fal radiowych?


Najczęstszymi partiami ciała, gdzie wykonuje się zabieg fal radiowych są: twarz, brzuch, uda, pośladki, ramiona. Ale zabieg ten ma pozytywne działanie także na pomarszczoną strefę dłoni, a także na okolice dekoltu, gdzie uzyskujemy efekt liftingu, zminimalizowanie zmarszczek oraz uniesienie biustu.

Zabieg fal radiowych wykonujemy również przeciwbólowo na plecy – w okolicach kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego lub piersiowego. Zabieg przynosi szybką ulgę w bólu.

Cennik Fale Radiowe

RF 10 min (rozgrzewka przed zabiegiem) 20 min (małe partie: ramiona, twarz, szyja, dekolt, dłonie) 30 min (twarz+szyja/, brzuch+boczki/ uda przód/, uda tył+pośladki/ plecy)
1x 44 81 107
5x 187 369 479
10x 352 682 891
Zabieg Cena
Fala radiowa na dłonie 70
Zabieg przeciwbólowy - Fala radiowa na plecy 97
Zabieg przeciwbólowy - Fala radiowa na kolana 97
Sama fala radiowa: zabieg zagęszczający i regenerujący np. na dłonie, wyszczuplający i antycellulitowy na ramiona, brzuch czy uda, regulujący pracę gruczołów łojowych (plecy).
kwiecień 29, 2020

Fale radiowe na cellulit i rozstępy

Fale radiowe na cellulit i rozstępy W skrócie co to cellulit i jego rodzaje Cellulit (skórka pomarańczowa) powstaje wtedy, gdy pod skórą gromadzi się zbyt dużo wody lub tłuszczu. Istnieją dwa rodzaje cellulitu: wody (twardy) i tłuszczowy (miękki). Jak działają fale radiowe na cellulit i rozstępy? O tym więcej w […]
kwiecień 8, 2020

Jak działa fala radiowa?

Jak działa fala radiowa? Czym jest fala radiowa? Jest to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. W wyniku przepływu przez skórę prądu wysokiej częstotliwości, powstaje efekt podgrzania tkanek. Zmienne pole elektromagnetyczne powoduje ruch jonów w tkance. Poruszające się cząsteczki ocierają się o siebie i wywołują powstanie ciepła endogennego, ogrzanie tkanek. […]