Rower leżący Vacu

Jedyny w Trójmieście Rower leżący Vacu! Teraz wyszczuplanie sylwetki w podciśnieniu jest dostępne również dla osób, które mają kłopoty z plecamiRower leżący Vacu jest urządzeniem do treningu fitness, które ze względu na charakterystyczną pozycję leżącą, przyjmowaną podczas treningu, polecane jest przede wszystkim osobom cierpiącym na rozmaite schorzenia kręgosłupa i bóle pleców. Stanowi to, ciekawą alternatywę dla innych urządzeń tego typu, generujących większą dawkę wysiłku.
Rower leżący, jest odpowiedni również dla ludzi otyłych, dla których pozycja tradycyjna na rowerze pionowym, stanowi zbyt duże obciążenie i dla tych którym jazda na pionowym rowerze wydaje się być mało komfortowa.

W urządzeniu Rower leżący Vacu dobroczynna moc podciśnienia i podczerwieni została połączona w celu maksymalnej intensyfikacji wysiłku fizycznego i osiąganych efektów. To unikalne połączenie stwarza nieosiągalne do tej pory możliwości redukcji cellulitu, utraty zbędnych kilogramów i ogólnej poprawy wyglądu. Utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w trakcie ćwiczenia wzmacnia również mięśnie brzucha, grzbietu, dzięki czemu wysmuklamy talię. Maksymalna intensyfikacja uzyskiwanych efektów, łatwa intuicyjna obsługa urządzenia, nowoczesny wygląd oraz wiele programów automatycznych pozwalających na optymalne dostosowanie programu treningowego to główne zalety tej maszyny.

Opatentowana technologia połączenia najwyższej jakości rowerka leżącego wraz z działaniem podciśnienia oraz promieni podczerwonych IR na nowoczesnym urządzeniu cardio, z zachowaniem odpowiedniej intensywności przewidzianej dla treningu aerobowego w szczelnie zamkniętej kapsule!

Czy wiesz że?

Rower leżący Vacu, który u nas znajdziesz przy regularnym treningu spowoduje utratę centymetrów w obwodach min 5%! Aby to osiągnąć wystarczy poświęcić minimum dwa razy w tygodniu 30-60min.

Efekty ćwiczeń

  • Uśmiech i zadowolenie
  • Poprawa samopoczucia
  • Poprawa życia seksualnego
  • Likwidacja cellulitu
  • Przyspieszenie przemiany materii
  • Wygładzenie skóry i ujędrenienie
  • Szybkie spalanie tkanki tłuszczowej
  • Usunięcie toksyn i szkodliwych substancji z organizmu
  • Likwidacja zespołu "zimnych stóp"

Przeciwskazania

Ciąża
Miesiączka
Epilepsja
Choroby układu krążenia ze stanem zapalnym
Choroby serca
Cukrzyca
Ciężkie choroby reumatyczne