Jaki trening w Boczki na bok wybrać?

Lipolaser – bezbolesne odchudzanie
Maj 6, 2020
4. urodziny Boczki na bok
Październik 1, 2020
Show all
Jaki trening w Boczki na bok wybrać?

Rower Vacu, Bieżnia Vacu, czy Orbitrek InfraRed, co najlepiej wybrać?

Często Wam powtarzamy, że aby były uzyskać jak najlepsze efekty należy łączyć zabiegi z odpowiednią dietą, nawodnieniem oraz aktywnością fizyczną.

I tutaj pada pytanie:” Co jest dla mnie najlepsze?”.

W Boczki na Bok mamy do wyboru szeroki wachlarz sprzętu do ćwiczeń. Bieżnia Vacu, Orbitrek InfraRed, Rower Vacu.

Boczki na Bok – Centrum Szczupłej Sylwetki Gdańsk

Bieżnia Vacu

Podczas treningu na Bieżni Vacu spalamy 4x więcej i szybciej kalorii niż na zwykłej bieżni. Obecne lampy podczerwone w kapsule, podnoszą temperaturę organizmu o 1 stopień, dzięki czemu zwiększamy efektywność redukcji tkanki tłuszczowej. Lampy działają również rozgrzewająco na stawy np. kolanowe, co usprawnia krążenie. Taką aktywność polecamy Paniom, które lubią spacerować oraz mają zdrowy kręgosłup i stawy kolanowe.

Rower Vacu

Natomiast dla Pań, które nie czują się dobrze na bieżni, mają kłopoty z kręgosłupem lub kolanami oraz z otyłością brzuszną polecamy wypróbować Rower Vacu, na którym trening odbywa się w pozycji pół leżącej co odciąża stawy kolanowe oraz nie nadwyręża kręgosłupa. Pozycja półleżąca wymusza dodatkowe napięcie mięśni brzucha, dzięki czemu ten obszar musi wykonać większą pracę podczas takiego treningu. W obu urządzeniach występuje podciśnienie, które pozytywnie wpływa na pracę układu limfatycznego, redukcje cellulitu oraz oczywiście spalanie kalorii.

Orbitrek InfraRed

Orbitrek InfraRed – podczas treningu na tej maszynie angażujemy całe ciało, a obecna podczerwień, pozwala spalić 4x więcej kalorii niż podczas treningu na podobnym sprzęcie na zwykłej siłowni. Podczerwień wpływa na szybszy metabolizm, i pozwala szybciej pozbyć się z organizmu zalegających produktów przemiany materii. W urządzeniu nie ma podciśnienia, więc w przypadku problemów krążeniowych, które wykluczają trening Vacu, warto wybrać Orbitrek i ćwiczyć w podczerwieni.

Po każdym treningu polecamy masaż limfatyczny się na BodyRoll. Wpłynie to na rozluźnienie mięśni po dużym wysiłku, ujędrni ciało, zwiększy napięcie skóry, pomoże odprowadzać toksyny do najbliższych węzłów chłonnych, zredukuje cellulit czy zmniejszy widoczność rozstępów.

Jeśli do tej pory nie wiedziałaś Jaki trening w Boczki na bok wybrać – teraz już wszystko jest jasne.

 

Boczki na Bok – Centrum Szczupłej Sylwetki Gdańsk