Thermogenique - Boczki na bok

Thermogenique


Thermogenique - siedmioetapowy zabieg termiczny kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, francuskiej marki M'onduniq. Dzięki wieloetapowemu zabiegowi Thermogenique, rewelacyjne efekty będą widoczne już po 1 zabiegu! Zabieg należy powtarzać co 7 dni w serii 6 zabiegów. Dostępny w pakietach 3 lub 6 zabiegów. W swojej ofercie posiadamy dwa warianty zabiegowe: thermogenique klasyczny oraz thermogenique wzbogacony o EMS Magneffio.
Kosmetyki używane podczas zabiegu różnią się nie tylko zawartymi w środku składniami aktywnymi ale także zapachami. Posiadamy 4 wersje do wyboru:
- Ceremonia jagodowa
- Ceremonia truskawkowa
- Ceremonia z drobinkami złota
- Ceremonia arganowa

Zabieg trwa od 1,5 do 2 godzin i wykonujemy go raz na 7 dni. Cechy zabiegu:
- dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała,
- innowacyjne składniki aktywne,
- specjalnie dobrane preparaty,
- efekt termogeniczny,
- masaż kształtujący sylwetkę.
- możliwość połączenia z zabiegiem Magneffio
ETAPY ZABIEGU:
Etap 1 - WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA
Przed rozpoczęciem pierwszego zabiegu Thermogenique z serii przeprowadzamy dokładny wywiad z Klientem, aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie dokonujemy pomiarów całego ciała.. Pomiary zapisujemy na Karcie Klienta.

Etap 2 - PEELING CIAŁA
Na skórę nakładamy wybrany wcześniej peeling dobrany do potrzeb i indywidualnych upodobań klienta. Wykonujemy intensywne złuszczanie naskórka. Po zakończeniu - peeling zmywamy ze skóry za pomocą wilgotnych ręczników.

Etap 3 - AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE - składa się z dwóch kroków. Jako pierwsze - na ciało nakładamy ampułkę: Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur ciała. Jako drugi - nakładamy termoaktywny, antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Etap 4 - WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS Owijamy ciało klientki specjalną folią - stosując okluzję na 20 lub 40 minut w zależności od typu przeprowadzanego zabiegu. Okluzję 20 minutową stosujemy wtedy, kiedy wybrałyśmy thermogenique wzbogacony. Po upływie 20 minut, na wybraną przez siebie partię ciała (uda, brzuch bądź pośladki) wykonujemy zabieg Magneffio.

Etap 5 - MASAŻ PRÓŻNIOWY MECHANICZNY LUB MASAŻ MANUALNY CZĘŚCI CIAŁA OBJĘTYCH OKLUZJĄ Cały masaż trwa dokładnie 12 minut a dzięki temu efekty zabiegu są jeszcze bardziej pogłębione

Etap 6 - WSMAROWANIE W CIAŁO KLIENTKI WCZEŚNIEJ DOBRANEGO ODŻYWCZEGO MASŁA DO CIAŁA.

Etap 7 - POMIARY KOŃCOWE
Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratę centymetrów. Następne pomiary dokonywane są po wykonaniu kolejnych serii zabiegowych.

PRZECIWSKAZANIA

 • ciąża i laktacja
 • choroby skóry
 • nadciśnienie
 • problemy z wątrobą
 • choroby nowotworowe

EFEKT ZABIEGU:

 1. gładsza skóra
 2. oczyszczenie organizmu z toksyn
 3. niwelowanie obrzęków i zastojów
 4. odprowadzenie nadmiaru wody
 5. utrata centymetrów w obwodach

WSKAZANIA

 1. cellulit
 2. zatrzymywanie wody w organiźmie
 3. nadmierna tkanka tłuszczowa
 4. "ciężkość" nóg