Dermapen Boczki na bok Gdańsk - Boczki na bok

Dermapen Boczki na bok Gdańsk

Odkryj rewolucję w odmładzaniu skóry: Mezoterapia mikroigłowa Dermapen z urządzeniem Bruno Vassari Vega
Podnieś poziom swojej pielęgnacji z najnowszym zabiegiem Dermapen, zasilanym przez innowacyjne urządzenie Bruno Vassari Vega. Ta zaawansowana metoda oferuje przełomowe podejście do odnowy skóry, wykorzystując precyzyjną technologię mikronakłuć, która stymuluje naturalne procesy regeneracyjne skóry. Dzięki temu zabiegowi możesz cieszyć się gładszą, bardziej elastyczną i młodzieńczą skórą, minimalizując widoczność zmarszczek, blizn czy rozstępów. Zapraszamy do naszego salonu, aby doświadczyć nieporównywalnych efektów odmładzania dzięki najnowszej technologii Dermapen z Bruno Vassari Vega.
Zachęcamy do skorzystania z tej nowoczesnej metody odnowy skóry, która jest dostępna w naszym salonie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty i personalizacji zabiegu do potrzeb Twojej skóry.

WSKAZANIA

Dermapen z urządzeniem Bruno Vassari Vega jest szczególnie wskazany dla osób pragnących zredukować widoczność zmarszczek, blizn potrądzikowych, rozstępów oraz poprawić ogólną jędrność i elastyczność skóry. Idealnie sprawdzi się również w walce z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem skóry.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabieg nie jest zalecany dla osób z aktywnymi infekcjami skórnymi, chorobami autoimmunologicznymi, przyjmujących leki wpływające na krzepliwość krwi, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu ważne jest, aby unikać ekspozycji na słońce, stosować kremy z wysokim filtrem SPF, a także nawilżać skórę. Zaleca się również unikanie intensywnych ćwiczeń i sauny przez kilka dni.

DZIAŁANIE

Dermapen mechanizmem mikronakłuć stymuluje skórę do regeneracji i produkcji nowego kolagenu, co prowadzi do wygładzenia, ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Zabieg poprawia strukturę skóry, minimalizując widoczność defektów.
Mezoterapia mikroigłowa to zabieg odnowy biologicznej skóry, który przynosi szereg korzyści:

Stymulacja regeneracji skóry: Dzięki mikronakłuwaniom skóra jest pobudzana do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do zauważalnego wygładzenia zmarszczek i poprawy ogólnej jędrności oraz elastyczności skóry. Efektem jest młodszy wygląd i lepsza kondycja skóry.

Redukcja blizn i przebarwień: Regularnie przeprowadzana mezoterapia mikroigłowa może znacząco zmniejszyć widoczność blizn, w tym tych pozostawionych po trądziku, oraz rozjaśnić przebarwienia, prowadząc do wyrównania kolorytu skóry.

Zwiększenie efektywności produktów pielęgnacyjnych: Mikronakłuwanie tworzy w skórze mikrokanaliki, przez które składniki aktywne z kosmetyków mogą głębiej przenikać, zwiększając ich działanie i skuteczność. Dzięki temu skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona.

Bezpieczeństwo i minimalna inwazyjność: Zabieg jest bezpieczny i stosunkowo mało inwazyjny w porównaniu z innymi procedurami odmładzającymi. Oferuje szybki powrót do codziennych aktywności bez długiego okresu rekonwalescencji.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb: Możliwość dostosowania długości igieł i intensywności zabiegu pozwala na skierowanie terapii bezpośrednio na specyficzne problemy i typy skóry, co czyni mezoterapię mikroigłową uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu pacjentów szukających poprawy stanu swojej skóry.
październik 22, 2019

Zabiegi kosmetologiczne i ich wpływ na tkankę tłuszczową

Zabiegi kosmetologiczne są świetnym rozwiązaniem wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej. Nie można przy tym jednak zapomnieć o najważniejszych kwestiach w procesie odchudzania, a mianowicie o diecie i aktywności fizycznej. Ponadto, korzystając z zabiegów kosmetycznych należy pamiętać o łączeniu ich z treningami.  Jak zabiegi wpływają na tkankę tłuszczową? Kriolipoliza jest zabiegiem, podczas […]
wrzesień 3, 2019

Redukcja cellulitu w Boczki na bok

Cellulit, potocznie zwany skórką pomarańczową, jest efektem nierównomiernie rozłożonej, przerośniętej tkanki tłuszczowej. Problem cellulitu nie jest nowy i dotyczy większości kobiecej populacji. Dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich są zaburzenia na tle hormonalnym, wynikające z niedoborów progesteronu i nadmiaru estrogenów. Kolejnym czynnikiem, jest nieprawidłowe krążenie krwi i limfy, […]
sierpień 27, 2019

Endermolift – lifting twarzy bez skalpela

Endermolift® to idealna alternatywa dla chirurgicznych i chemicznych zabiegów liftingujących. Ta nieinwazyjna technika liftingu twarzy likwiduje główne przyczyny starzenia się skóry oraz utraty jej gęstości. Zabieg wpływa na redukcję zmarszczek, podkreśla kontury twarzy, rozjaśnia cerę.  Endermolift®, podobnie jak Endermologia®, wykorzystuje w swojej technice drenaż limfatyczny. Zmotoryzowana głowica MPF urządzenia Endermolift® oddziałuje […]