About - Boczki na bok
Misją Boczki na Bok jest pomoc każdej Kobiecie poczuć się świetnie w swoim ciele. Naszym celem jest dopasowanie usług indywidualnie do potrzeb Każdej Z Was. Dzięki zespołowi wyszkolonych kosmetologów i kompleksowej ofercie jesteśmy jedynym w swoim rodzaju miejscem na Trójmiejskim rynku, a Metamorfozy to Nasza specjalność.

Przestań myśleć : "Kiedyś będę szczupła..." - po prostu ZRÓB TO TERAZ - z Boczki na bok - Wszystko jest możliwe!

Boczki Na Bok to miejsce stworzone przez kobietę, dla Wszystkich kobiet ♥


Właścicielka Boczki na Bok : Ola
"Stworzyłam miejsce, w którym każda kobieta, niezależnie od wieku, statusu społecznego czy wyglądu będzie czuła się dobrze. Boczki na bok to miejsce, w którym zarażamy uśmiechem, dzielimy się doświadczeniem i dbamy o Was przy użyciu urządzeń treningowych i podczas zabiegów kosmetologii estetycznej."

KIM JESTEŚMY???Jesteśmy profesjonalistkami - kompleksowo zajmujemy się wszystkimi naszymi klientkami. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie - słuchamy, razem identyfikujemy problemy, a następnie wybieramy najlepsze sposoby na ich wyeliminowanie. Z uśmiechem na twarzy służymy dobrą radą, a także wspieramy na początku wspólnej przygody i nie tylko. Posiadamy wyspecjalizowaną wiedzę na temat ludzkiego organizmu - jego funkcjonowania, fizjologii czy zmienności. Odchudzanie, dieta, ćwiczenia, bycie "FIT", pozbywanie się celulitu, ujędrnianie, wyszczuplanie to dla nas chleb powszedni!

Pomożemy spełnić marzenia o szczupłej sylwetce, a wszystko to w kameralnej, luźnej atmosferze oraz babskim towarzystwie! ♥

Zespół Boczki na Bok, to kobiety, które zawsze z uśmiechem na twarzy zajmują się klientami, pomagają rozwiązać każdy problem, służą radą i doświadczeniem. Pracują u nas kosmetologowie, dietetyk oraz przedstawicielki zawodów okołomedycznych jak fizjoterapia. Każda z nich jest pasjonatką zdrowego stylu życia, wie, że szczupła sylwetka to oznaka zdrowia i przede wszystkim lubi swoją pracę.
Ola - Pomysłodawca Boczki na bok

Uważa, że zdrowe żywienie i smukła sylwetka to podstawa do uzyskania wewnętrznego szczęścia i długiego, zdrowego życia. Doskonale wie, że wiele kobiet ma zastrzeżenia do swojego wyglądu i dla każdej z nich dobierze odpowiednią metodę eliminacji problemów, z którymi się borykają Ma w sobie dużo energii oraz uśmiechu, którym wręcz zaraża innych.

Zgromadziłam dla Ciebie 50 najczęściej zadawanych pytań jakie napotykamy w codziennej pracy. Zachęcam do zapoznania się.

Salon:
1. Jakie są godziny otwarcia?
Nasze salony otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20, w soboty 9-17, a ćwiczenia do godziny 12:00.

2. Jakie formy płatności są oferowane?
Przyjmujemy płatność gotówką, kartą, przelewem. Płatności można dokonać również przez system booksy sklep internetowy oraz bony sodexo.

3. Czy w lokalu jest dostępny prysznic?
Nie.

4. Czy istnieje możliwość zakupu zabiegów w systemie ratalnym?
Tak, wszystkie pakiety do 5 tys zł można rozłożyć na wygodne raty z firmą Mediraty bez żadnych formalności.


5. Gdzie jest poczekalnia?
W obu naszych lokalach (Bergiela 2b/10 i Bergiela 4c/11 Gdańsk) poczekalnia znajduje się przy recepcji.

6. Czy mogę przyjść z dzieckiem na zabieg?
W wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym ustaleniu z personelem, istnieje taka możliwość, jednak prosimy ze względu na niebezpieczeństwo elektrycznych sprzętów i drażniących substancji o ograniczenie takich wizyt do minimum.

7. Od kiedy istnieją Boczki na bok?
Boczki na Bok w istnieją od 6 lat, natomiast gabinet Boczki na Bok Laser i Kosmetologia powstał w 2020 r.

8. Jakie rabaty można uzyskać?
Przy zakupie 2 karnetów na ćwiczenia otrzymują Panie rabat 10%. Posiadamy także program lojalnościowy, który umożliwia stanie się Naszym stałym klientem i otrzymanie rabatu do 20%.

9. Czy jest program lojalnościowy?
Tak posiadamy atrakcyjny program lojalnościowy. Zarówno dla klientek, które są z Nami od dawna, jak również za polecenie Naszego salonu oraz za sumienność i nie odwoływanie wizyt.

10. Czy można przedłużyć ważność zabiegów?
Przedłużenie ważności zabiegów poza okres regulaminowy może być rozpatrzony indywidualnie, jednak zalecamy, by wykorzystywać pakiety w terminie ważności, ponieważ wtedy uzyskamy najepsze efekty,

11. Na jaki czas można zawiesić pakiet usług?
Usługi można zawiesić dwa razy do roku na czas dwóch tygodni, wcześniej należy Nas o tym poinformować.

12. Które zabiegi odbywają się w poszczególnych gabinetach?
W Boczkach przy ul. Bergiela 4c/11 mamy 3 gabinety, w których kolejno odbywają się zabiegi: Storz Medical, Endermologia, Ergolift, Żelazko Antycellulitowe, Thermogenique Alma Spa Deep, Magneffio, Presoterapia oraz salę treningową gdzie odbywają się ćwiczenia Vacu, Infra oraz Body Roll. W Boczkach Laser i Kosmetologia przy ul. Bergiela 2b/10 mamy 2 gabinety. gdzie odbywają się zabiegi pielęgnacyjne dotyczące okolicy twarzy (w tym Infuzja Tlenowa i Oczyszczanie wodorowe), Mezoterapia Igłowa, Radiofrekwencja Mikroigłowa oraz zabiegi: BTL Exilis Elite, Mezoterapia Bezigłowa, Karboksyterapia, Kriolipoliza oraz Epilacja Laserowa.

13. W jakim przypadku pobierany jest zadatek?
Zadatek pobierany jest przed pierwszym zabiegiem w celu rezerwacji terminu, wynosi on 50% wartości pojedynczego zabiegu oraz w przypadku pojedynczych rezerwacji bez pakietu.

14. Ile jest salonów Boczki na bok?
Istnieją 2 salony: Boczki na Bok Centrum Szczupłej Sylwetki (ul. Bergiela 4C/11) oraz Boczki na Bok Laser & Kosmetologia (ul. Bergiela 2B/10).

15. Jak należy ubrać się na ćwiczenia i BodyRoll?
Należy ubrać długie legginsy, T-shirt i skarpetki oraz obuwie zmienne. Obowiązkowo trzeba zdjąć biżuterię z rąk oraz związać włosy.

16. Czy mogę zarezerwować wizytę samodzielnie?
Tak, za pośrednictwem aplikacji booksy. boczkinabok.booksy.com

17. Jak długie są terminy oczekiwania na zabiegi?
Terminy oczekiwania na zabieg uzależnione są od miesiąca, dnia tygodnia oraz pory dnia, a także rodzaju zabiegu. Jednakże w większości nie są dłuższe niż kilka dni.

Zabiegi:
18. Jaki zabieg zapewnia szybki efekt w krótkim czasie i jest tzw. zabiegiem bankietowym?
Zabieg Thermogenique, Infuzja tlenowa, Ergolift, Storz Medical, Zabiegi bankietowe na twarz dają efekty zaraz po zabiegu, jednak żeby przedłużyć działanie zabiegów oraz pogłębić efekty należy wykonać serię zabiegów.

19. Czy wykonywanie tylko zabiegów przyniosą efekty?
Dobrze dobrane zabiegi (przez naszego kosmetologa podczas konsultacji zabiegowej), wykonywane regularnie oraz odpowiednia ich ilość, przynoszą świetne efekty.

20. Jak długo utrzymują się efekty zabiegów?
Efekty zabiegów są w dużej mierze uzależnione od trybu życia klientki, ważne są zabiegi przypominające raz w miesiącu oraz kontynuacja pielęgnacji domowej przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, które dobiera kosmetolog.

21. Jak często należy powtarzać zabiegi/serie zabiegów?/ Co ile dni należy wykonywać zabiegi?
Częstotliwość zabiegów różni się w zależności od rodzaju zabiegu i pożądanych efektów, najczęściej jednak są to zabiegi 1-2 razy w tygodniu, z jednym dniem przerwy dla regeneracji tkanek.

22. Dlaczego zabieg Storz Medical poleca się wykonywać z Endermologią?
Jest to idealne połączenie, rekomendowane przez producentów renomowanych marek, aby zapewnić jak najlepsze efekty pozabiegowe. Endermologia w połączeniu ze zabiegiem Storz Medical przyspiesza oczyszczanie się organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii, toksyn, wydrenuje ciało, co potęguje działanie zabiegów. Synergia zabiegów daje zawsze najlepsze efekty.

23. Co należy wykonać jako pierwsze w jednym dniu: Storz czy Endermologia?
Zaleca się wykonanie jako pierwszego zabiegu Storz, jednak odwrotna kolejność nie jest błędem. Istotne jest wykonanie obu zabiegów jednego dnia.

24. Dlaczego zabiegi: Endermologia Alliance, Storz Medical i Alma Spa Deep nazywane są Trio Marzeń?
Są to technologie, które idealnie się uzupełniają zapewniając rewelacyjny efekt końcowy. Trio Marzeń to pakiet najczęściej wybierany przez naszych klientów, zarówno w obrębie twarzy jak i ciała.

25. W jakiej kolejności należy wykonać: ćwiczenia treningowe i zabieg?
Nie ma większego znaczenia kolejność, czy najpierw będzie zabieg czy ćwiczenia. Ważne jest aby w trakcie kuracji występowała aktywność fizyczna, a kolejność uzależniona jest bardziej od Pań indywidualnych predyspozycji.

26. Czym różni się Żelazko Antycellulitowe od Endermologii?
W zabiegu Żelazkiem Antycellulitowym wykorzystane jest połączenie 3 rodzajów działań: ciśnienia ujemnego w celu rozmasowania złogów tłuszczowych, światła Led, które działa na produkcję nowych fibroblastów i zwężenie rozstępów oraz prądów TENS, które odpowiadają za pobudzenie mięśni do pracy, rozluźnienie i podniesienie pośladków. Podczas zabiegu Żelazka pracujemy bezpośrednio na skórze. Natomiast Endermologia wykorzystuje działanie zasysania próżniowego do rozmasowania skory, w różnych kierunkach pobudzenia procesów metabolicznych, napięcia skóry. Podczas tego zabiegu klienta jest ubrana w specjalny biały kombinezon.

27. Kiedy widać pierwsze efekty po zabiegach?
Pierwsze efekty często widać już po pierwszym zabiegu, ale najczęściej jest to okres min 3 zabiegów.

28. Czy zabiegi są bolesne?
Bolesność zabiegów uzależniona jest indywidualnego progu bólowego klienta, stadium cellulitu, ilości tkanki tłuszczowej oraz wrażliwości skóry.

29. Czy u mnie również będą takie efekty, jakie są widoczne na zdjęciach zamieszczonych na social mediach?
Efekty jakie możemy uzyskać uzależnione są od wielu indywidualnych cech klienta, każdy z Nas jest inny, ale sumienność, regularność zabiegów w połączeniu z odpowiednim nawodnieniem, dietą oraz aktywnością fizyczną da każdemu satysfakcjonujące efekty.

30. Ile centymetrów i kilogramów można utracić po zabiegu?
Efekty jakie możemy uzyskać uzależnione są od wielu indywidualnych cech klienta, każdy z Nas jest inny, ale sumienność, regularność zabiegów w połączeniu z odpowiednim nawodnieniem, dietą oraz aktywnością fizyczną da każdemu satysfakcjonujące efekty.

31. Czy efekty po Kriolipolizie są widoczne dopiero po miesiącu?
Tak, gdyż po zakończeniu stanu zapalnego, który trwa 10-14 dni, następuje kolejny etap oczyszczania organizmu z obumarłych komórek tłuszczowych, które trwa do 4-6 tygodni.

32. Co Pani poleca?
Każda klienta ma inne potrzeby, oczekiwania, dlatego aby jak najlepiej im sprostać, zapraszamy Panie na konsultacje zabiegową, gdzie po szczegółowym wywiadzie, proponujemy plan Beauty indywidualny dla każdej z Was.

33. Jak należy się przygotować do ćwiczeń/ zabiegu?
Przygotowanie do ćwiczeń: buty na przebranie, woda do picia, ewentualnie ręcznik, gumka do włosów, wygodne ubranie do ćwiczeń najlepiej bez zamków. W zależności od dedykowanego zabiegu przygotowania różnią od siebie. Przed pierwszym zabiegiem kosmetolog pokieruje jak klientka powinna się przygotować.

34. Czego nie mogę robić przed i po ćwiczeniu/ zabiegu?
Po ćwiczeniach nie ma jakiś ograniczeń co do funkcjonowania. Jeśli chodzi o zabiegi, to po każdym zabiegu kosmetolog powie czego należy unikać, przykładowo po kriolipolizie należy unikać opalania, sauny, solarium oraz ćwiczeń w podczerwieni.

35. Który zabieg jest najlepszy na cellulit?
Dedykowanymi zabiegami na cellulit są Żelazko Antycellulitowe, Endermologia, Storz Medical, Karboksyterapia, BTL Exilis Elite.. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad, gdzie wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

36. Który zabieg jest najlepszy na tkankę tłuszczową?
Dedykowanymi zabiegami na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej są Kriolipoliza, Endermologia, Magneffio, Storz Medical, Karboksyterapia. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

37. Który zabieg jest najlepszy na wiotką skórę?
Dedykowanymi zabiegami na wiotką skórę są Alma Spa Deep, BTL Exilis Elite,, Karboksyterapia, Endermologia, Storz Medical. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

38. Który. zabieg jest najlepszy na zmarszczki?
Dedykowanymi zabiegami na zmarszczki są Ergolift, Storz Medical, Zabiegi z kwasami, Mezoterapia Igłowa, Mezoterapia Bezigłowa, Radiofrekwencja Mikroigłowa Zabiegi Pielęgnacyjne Monduniq oraz Purles, Infuzja Tlenowa. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

39. Który zabieg jest najlepszy na przebarwienia?
Dedykowanymi zabiegami na przebarwienia są Peeling Cypryjski, Eksfoliacje kwasowe, Infuzja Tlenowa, Mezoterapia Igłowa, Radiofrekwencja Mikroigłowa. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

40. Który zabieg jest najlepszy na rozstępy i blizny?
Dedykowanymi zabiegami na rozstępy i blizny są Karboksyterapia, Alma Spa Deep, BTL Exilis Elite, Peeling Cypryjski. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

41. Który zabieg jest najlepszy na trądzik?
Dedykowanymi zabiegami na trądzik są Peeling Cypryjski, Oczyszczanie Wodorowe, Peeling kawitacyjny, Infuzja Tlenowa, Eksfoliacja kwasowa, Ceremonie dla cery tłustej, z niedoskonałościami. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

42. Jak dzielimy obszary do zabiegu Storz Medical?
Obszary, które możemy poddać zabiegowi dzielimy następująco: brzuch, ramiona, boczki, pośladki, uda tył, uda przód, uda wewnętrzne, łydki oraz twarz. Obszary można ze sobą łączyć.

43. Ile czasu trwa Endermologia?
Zabieg standardowo trwa 35 min. Klientka ma możliwość dokupienia dodatkowych 5/10/15 min

44. Jakie części ciała obejmuje Endermologia?
Zabieg można wykonywać na następujące części ciała: łydki, kolana, uda tył, uda przód, uda wewnętrzne, bryczesy, pośladki, boczki, plecy, ramiona i brzuch.

45. Czym się różni Endermologia Alliance od poprzednich modeli?
Najnowszy model Endermologii LPG Alliance posiada Indywidualny Sensor Identyfikacji Tkanki, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednio rodzaj zassania do rodzaju tkanki. Zabieg stał się bezbolesny. Głowica od endermologii zawiera rolkę i klapkę, zamiast dwóch rolek, dzięki czemu precyzyjniej przylega do ciała. Możemy ułożyć indywidualnie program do każdej klientki, na każda partię ciała, nie ma wbudowanych 3 programów, które dopasowujemy pod klientkę, jak to było w poprzednich modelach.

46. Jak często wykonujemy zabieg Alma Spa Deep?
Zabieg Alma Spa Deep wykonujemy co 14 dni, a seria wynosi 6 zabiegów. Odstęp między zabiegami jest istotny, ze względu na duży stan zapalny tkanek wywołany za pomocą najmocniejszej fali radiowej na rynku.

47. Jak często wykonujemy zabieg BTL Exilis Elite?
Zabieg BTL Exilis Elite wykonujemy co 7 dni, a seria wynosi 6 zabiegów. Zalecamy by czas wykonania serii zmieścił się w 2 miesiącach.

48. Czy to prawda, że zabieg BTL Exilis Elite można połączyć z Karboksyterapią?
Dokładnie tak, takie połączenie zapewnia fenomenalne efekty zabiegowe pod względem redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

49. Czy to prawda, że zabieg Magneffio powoduje “kaloryfer” na brzuchu?
EMS Magneffio to fala elektromagnetyczna, która podczas zabiegu powoduje na mięśniach 30 tysięcy skurczy, więc po wykonaniu serii 10 zabiegów możliwe jest uzyskanie efektu “kaloryfera” czy “brazylijskich pośladków”?

50. Czy pracownicy Boczki na bok są dobrze wyszkoleni?
Właścicielka - Aleksandra i cały personel stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez ciągłe doskonalenie i pogłębianie wiedzy i profesjonalne szkolenia. Każdy nowy pracownik, który rozpoczyna pracę w Boczki na bok jest szkolony ze wszystkich zabiegów i rozpoczyna ich wykonywanie dopiero po zdanym teście teoretycznym i egzaminie praktycznym końcowym.