Zabieg OCHRONA MIKROBIOMU - Boczki na bok

Zabieg OCHRONA MIKROBIOMUJeszcze do niedawna uważano, że wszystkie bakterie są naszym wrogiem. Jednak z rozwojem nauki udowodniono, że człowiek o wiele lepiej funkcjonuje posiadając przyjazne dla siebie mikroorganizmy. Niestety coraz częściej borykamy się z zaburzonym mikrobiomem naszej skóry, który powoduje że zwiększa się skłonność do podrażnień, suchość, zaostrzenie atopowego zapalenia skóry czy trądzik. To wszystko wynika najczęściej ze:
- złej pielęgnacji,
- stosowania inwazyjnych zabiegów,
- terapii dermatologicznych.

Dlatego wychodząc Państwu naprzeciw i uporać się z wyżej wymienionymi wyzwaniami skórnymi przedstawiamy nowy zabieg na twarz firmy Purles, wzbogacony o probiotyki i prebiotyki - MICROBIOME SPECTRUM. Przyczyni się on z pewnością do odnowy prawidłowego mikrobiomu na skórze.

Warto zaznaczyć, że zabieg składa się z wielu etapów. Na dokładnie przygotowana skórę nałożona zostaje, specjalna ampułka oraz maska. Zabieg trwa od 45 do 60 minut. Seria wynosi od 8 do 10 zabiegów wykonywanych raz na tydzień. Co ważne, aby utrzymywać efekty zabiegowe mają Państwo możliwość zakupić w naszym salonie krem (162) do użytku domowego z tej samej serii.
Pamiętajmy, że dobrze funkcjonująca mikrobiota to klucz do zdrowej i młodo wyglądającej skóry!

PRZECIWWSKAZANIA

  • Zmiany dermatologiczne na skórze,
  • Opryszczka,
  • Nadwrażliwość na składniki aktywne użyte w produktach,
  • Trądzik różowaty w fazie aktywnej.