3 urodziny

Masaże w Boczki na bok
Wrzesień 17, 2019
Kosmetyki HERLA Infinite White
Wrzesień 26, 2019
Show all
3 urodziny

Październik jest dla nas szczególnym miesiącem. Obchodzimy 3 urodziny! 1.10.2016 to właśnie wtedy po raz pierwszy otworzyły się dla Was drzwi „Boczki na bok”. 

Kilka słów o naszych początkach

„Boczki na bok” to miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet. Aleksandra – pomysłodawczyni salonu, uważa, że zdrowie żywienie i smukła sylwetka to klucz do uzyskania wewnętrznego szczęścia. I tak powstały Boczki na bok.

Na początku działalności Boczków posiadaliśmy w ofercie treningi na bieżni i rowerze Vacu, 2 rolki Bodyroll, zabiegi lipolaserem, masaże oraz konsultacje dietetyczne. Później rozszerzyliśmy ofertę o zabiegi kriolipolizy.  Na przestrzeni trzech lat działalności powstały dwa kolejne punkty – na Zaspie i w Pruszczu Gdańskim. 

Wrzesień 2018 był dla nas miesiącem przełomowym – przenieśliśmy się do nowego lokalu, w którym działamy obecnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek poszerzyła się także nasza oferta o zabiegi elektrostymulacji, żelazkiem antycellulitowym, endermologii oraz zwiększeniem sprzętu treningowego. 

 

Z okazji 3 urodzin salonu przygotowałyśmy małe podsumowanie efektów naszej codziennej pracy.  W ciągu trzech lat nasze klientki zgubiły łącznie:

  •  762 kg!*
  •  4950 cm w obwodach!*

Opinie i efekty naszych klientek 

„Bardzo miła obsługa, ciekawe zabiegi, dobry sprzęt. Tylko korzystać. :)”

„Domowa i przyjacielska atmosfera. Panie emanują energią i sympatią. Pokochałam bieżnię Vacu i Bodyroll. Polecam z całego serca! :)”

„Od jakiegoś czasu korzystam z usług Firmy Boczki na bok. Jestem zachwycona wynikami jakie osiągnęłam 🙂 Polecam wszystkim Paniom, które chcą coś zmienić w swojej sylwetce i zobaczyć efekty od razu. Na pewno będę dalej korzystać z produktów jakie oferują Boczki na bok. Jestem mega zadowolona :)”

„Cudowna atmosfera i przemile Panie 🙂 A co najważniejsze są widoczne efekty ! :)”

„Najlepsze miejsce pod słońcem! Zawsze miła atmosfera. Dzięki Boczkom od 15.06 zrzuciłam 7kg. Polecam całym sercem!”

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientkom. To miejsce jest tworzone specjalnie dla Was 🙂

Z okazji 3 urodzin planujemy promocje, zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka i Instagrama – tam na bieżąco informujemy o promocjach i nowościach.  Do zobaczenia w Boczki na bok!

 

* wyniki zebrane na podstawie wykonywanych regularnie pomiarów tylko u części klientek. Prawdopodobnie wyniki są jeszcze większe 🙂