Arosha - Boczki na bok

Arosha

Arosha

AROSHA bandaże to zabieg dedykowany osobom, które chcą popracować nad wyglądem swojego ciała. Zabiegi te pomogą w walce z cellulitem, wysmuklają ciało oraz pomagają w poprawie jędrności skóry.

Bandaże Arosha to zabieg dedykowany dla każdego, zarówno dla osób, które nie mogą poradzić sobie z nadmiarem wody w organizmie, bandaże te świetnie niwelują efekt ciężkich nóg oraz są w pełni bezpieczne u osób z naczynkami na nogach oraz z żylakami.

Bandaże Arosha wykonane są z bawełny, silnie nasączonej płynem ze składnikami aktywnymi. W zależności od problemu dobierany jest indywidualny program zabiegowy. Podczas zabiegu esencja, którą nasączone są bandaże uwalnia składniki aktywne i penetruje w głąb skóry, dzięki czemu skutecznie walczymy z cellulitem wodnym jak i tłuszczowym, opuchnięciem spowodowanym zatrzymaniem wody w organizmie, zwiotczeniem skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Cellulit wodny jak i tłuszczowy
  • Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej
  • Opuchnięte nogi
  • Zwiotczała skóra

PRZECIWWSKAZANIA

  • Alergia na składniki aktywne zawarte w produktach zabiegowych
  • Choroby bakteryjne, grzybicze i wirusowe.

Po konsultacji zabiegowej, kosmetolog dobiera zabiegi dla pacjenta. Następny krok to szczotkowanie ciała. Po wyszczotkowaniu ciała nakładamy ampułkę i bandażujemy ciało, owijając je folią. Klient w bandażach spędza 30 minut. Następnie bandaże są ściągane i nakładany jest żel końcowy.

Zabieg należy stosować w seriach – ilość zabiegów i częstotliwość zalecana jest indywidualnie. Zabiegi wykonujemy 1-2 razy w tygodniu. Z powodzeniem można łączyć je z Endermologią LPG Alliance, Presoterapią, Kriolipolizą oraz Storz Medical.

Bandaże Arosha - Cennik

Ilość zabiegów 1 zabieg 4 zabiegi 8 zabiegów
Ciało* 358 1392 2496
Brzuch + Boczki 382 1488 2688
Biust 286 1128 2112
W przypadku pojedynczego zabiegu należy doliczyć zakup szczotki: 100zł.
* Ciało w zależności od rodzaju bandaży obejmuje wybrane obszary
Ilość zabiegów 1 zabieg 4 zabiegi 8 zabiegów
Ciało* 388 1472 2656
Brzuch + Boczki 412 1568 2848
Biust 316 1208 2272
W przypadku pojedynczego zabiegu należy doliczyć zakup szczotki: 100zł.
* Ciało w zależności od rodzaju bandaży obejmuje wybrane obszary,
* Wersja rozszerzona obejmuje zabieg Presoterapii
październik 5, 2020

Otwarcie nowego salonu!

Już w najbliższą sobotę 1 października 2020 roku otwieramy nasz nowy salon! Boczki na bok – Laser i kosmetologia Otwieramy o 9:00 w lokalizacji przy Bergiela 2B/10 (tuż obok naszej dotychczasowej lokalizacji). W nowym salonie będziecie mogli skorzystać z: epilacji laserowej 3D infuzji tlenowej BioOxy Infusion Monduniq oczyszczania wodorowego Aquametiq […]
październik 1, 2020

4. urodziny Boczki na bok

Jak co roku w październiku – obchodzimy urodziny. W tym roku są to już nasze 4!  Z tej okazji mamy dla Was wspaniałe promocje! Świętuj ten czas razem z nami! 🙂 Promocje urodzinowe są dostępne w dniach 1 – 9.10.2020 WEJŚCIA POJEDYNCZE  15% rabatu na każdy pojedynczy zabieg, który odbędzie […]