Thermogenique - Boczki na bok

Thermogenique


Thermogenique - siedmioetapowy zabieg termiczny kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, francuskiej marki M'onduniq. Dzięki wieloetapowemu zabiegowi Thermogenique, rewelacyjne efekty będą widoczne już po 1 zabiegu! Zabieg należy powtarzać co 7 dni w serii 6 zabiegów. Dostępny w pakietach 3 lub 6 zabiegów. W swojej ofercie posiadamy dwa warianty zabiegowe: thermogenique klasyczny oraz thermogenique wzbogacony o EMS Magneffio.
Kosmetyki używane podczas zabiegu różnią się nie tylko zawartymi w środku składniami aktywnymi ale także zapachami. Posiadamy 4 wersje do wyboru:
- Ceremonia jagodowa
- Ceremonia truskawkowa
- Ceremonia z drobinkami złota
- Ceremonia arganowa

Zabieg trwa od 1,5 do 2 godzin i wykonujemy go raz na 7 dni. Cechy zabiegu:
- dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała,
- innowacyjne składniki aktywne,
- specjalnie dobrane preparaty,
- efekt termogeniczny,
- masaż kształtujący sylwetkę.
- możliwość połączenia z zabiegiem Magneffio
ETAPY ZABIEGU:
Etap 1 - WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA
Przed rozpoczęciem pierwszego zabiegu Thermogenique z serii przeprowadzamy dokładny wywiad z Klientem, aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie dokonujemy pomiarów całego ciała.. Pomiary zapisujemy na Karcie Klienta.

Etap 2 - PEELING CIAŁA
Na skórę nakładamy wybrany wcześniej peeling dobrany do potrzeb i indywidualnych upodobań klienta. Wykonujemy intensywne złuszczanie naskórka. Po zakończeniu - peeling zmywamy ze skóry za pomocą wilgotnych ręczników.

Etap 3 - AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE - składa się z dwóch kroków. Jako pierwsze - na ciało nakładamy ampułkę: Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur ciała. Jako drugi - nakładamy termoaktywny, antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.

Etap 4 - WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS Owijamy ciało klientki specjalną folią - stosując okluzję na 20 lub 40 minut w zależności od typu przeprowadzanego zabiegu. Okluzję 20 minutową stosujemy wtedy, kiedy wybrałyśmy thermogenique wzbogacony. Po upływie 20 minut, na wybraną przez siebie partię ciała (uda, brzuch bądź pośladki) wykonujemy zabieg Magneffio.

Etap 5 - MASAŻ PRÓŻNIOWY MECHANICZNY LUB MASAŻ MANUALNY CZĘŚCI CIAŁA OBJĘTYCH OKLUZJĄ Cały masaż trwa dokładnie 12 minut a dzięki temu efekty zabiegu są jeszcze bardziej pogłębione

Etap 6 - WSMAROWANIE W CIAŁO KLIENTKI WCZEŚNIEJ DOBRANEGO ODŻYWCZEGO MASŁA DO CIAŁA.

Etap 7 - POMIARY KOŃCOWE
Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratę centymetrów. Następne pomiary dokonywane są po wykonaniu kolejnych serii zabiegowych.

PRZECIWSKAZANIA

 • ciąża i laktacja
 • choroby skóry
 • nadciśnienie
 • problemy z wątrobą
 • choroby nowotworowe

EFEKT ZABIEGU:

 1. gładsza skóra
 2. oczyszczenie organizmu z toksyn
 3. niwelowanie obrzęków i zastojów
 4. odprowadzenie nadmiaru wody
 5. utrata centymetrów w obwodach

WSKAZANIA

 1. cellulit
 2. zatrzymywanie wody w organiźmie
 3. nadmierna tkanka tłuszczowa
 4. "ciężkość" nóg


Thermogenique - Cennik

Rodzaj zabiegu/Ilość zabiegów Klasyczny Wzbogacony Magneffio
1 zabieg 299 399
3 zabiegi 799 999
6 zabiegów 1499 1799


Rytuał na ciało peeling + masło 149
Rytuał na ciało peeling + masaż + masło 199

Jaki czas zabiegu będzie dla mnie odpowiedni?

 • Czas zabiegu zależy od ilości części ciała, którymi chcesz, żebyśmy się zajęły - pytaj o szczegóły
  czerwiec 14, 2021
  skąd się bierze cellulit

  Skąd bierze się cellulit i jakie są etapy jego powstawania?

  W dzisiejszych czasach prawie każda kobieta zmaga się z cellulitem. Dla wielu jest to powód do kompleksów. Jednak skąd bierze się cellulit? Dlaczego kobietom towarzyszy częściej niż mężczyznom oraz jakie są fazy powstawania? O tym wszystkim przeczytasz w poniższym artykule. Cellulit dotyka większość kobiet stanowiąc problem estetyczny. Występuje zazwyczaj w […]
  kwiecień 29, 2020

  Fale radiowe na cellulit i rozstępy

  Fale radiowe na cellulit i rozstępy W skrócie co to cellulit i jego rodzaje Cellulit (skórka pomarańczowa) powstaje wtedy, gdy pod skórą gromadzi się zbyt dużo wody lub tłuszczu. Istnieją dwa rodzaje cellulitu: wody (twardy) i tłuszczowy (miękki). Jak działają fale radiowe na cellulit i rozstępy? O tym więcej w […]
  wrzesień 3, 2019

  Redukcja cellulitu w Boczki na bok

  Cellulit, potocznie zwany skórką pomarańczową, jest efektem nierównomiernie rozłożonej, przerośniętej tkanki tłuszczowej. Problem cellulitu nie jest nowy i dotyczy większości kobiecej populacji. Dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich są zaburzenia na tle hormonalnym, wynikające z niedoborów progesteronu i nadmiaru estrogenów. Kolejnym czynnikiem, jest nieprawidłowe krążenie krwi i limfy, […]