About - Boczki na bok
Misją Boczki na Bok jest pomoc każdej Kobiecie poczuć się świetnie w swoim ciele. Naszym celem jest dopasowanie usług indywidualnie do potrzeb Każdej Z Was. Dzięki zespołowi wyszkolonych kosmetologów i kompleksowej ofercie jesteśmy jedynym w swoim rodzaju miejscem na Trójmiejskim rynku, a Metamorfozy to Nasza specjalność.

Przestań myśleć : "Kiedyś będę szczupła..." - po prostu ZRÓB TO TERAZ - z Boczki na bok - Wszystko jest możliwe!

Boczki Na Bok to miejsce stworzone przez kobietę, dla Wszystkich kobiet ♥


Właścicielka Boczki na Bok : Ola
"Stworzyłam miejsce, w którym każda kobieta, niezależnie od wieku, statusu społecznego czy wyglądu będzie czuła się dobrze. Boczki na bok to miejsce, w którym zarażamy uśmiechem, dzielimy się doświadczeniem i dbamy o Was przy użyciu urządzeń treningowych i podczas zabiegów kosmetologii estetycznej."

KIM JESTEŚMY???Jesteśmy profesjonalistkami - kompleksowo zajmujemy się wszystkimi naszymi klientkami. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie - słuchamy, razem identyfikujemy problemy, a następnie wybieramy najlepsze sposoby na ich wyeliminowanie. Z uśmiechem na twarzy służymy dobrą radą, a także wspieramy na początku wspólnej przygody i nie tylko. Posiadamy wyspecjalizowaną wiedzę na temat ludzkiego organizmu - jego funkcjonowania, fizjologii czy zmienności. Odchudzanie, dieta, ćwiczenia, bycie "FIT", pozbywanie się celulitu, ujędrnianie, wyszczuplanie to dla nas chleb powszedni!

Pomożemy spełnić marzenia o szczupłej sylwetce, a wszystko to w kameralnej, luźnej atmosferze oraz babskim towarzystwie! ♥

Zespół Boczki na Bok, to kobiety, które zawsze z uśmiechem na twarzy zajmują się klientami, pomagają rozwiązać każdy problem, służą radą i doświadczeniem. Pracują u nas kosmetologowie, dietetyk oraz przedstawicielki zawodów okołomedycznych jak fizjoterapia. Każda z nich jest pasjonatką zdrowego stylu życia, wie, że szczupła sylwetka to oznaka zdrowia i przede wszystkim lubi swoją pracę.
Ola - Pomysłodawca Boczki na bok

Uważa, że zdrowe żywienie i smukła sylwetka to podstawa do uzyskania wewnętrznego szczęścia i długiego, zdrowego życia. Doskonale wie, że wiele kobiet ma zastrzeżenia do swojego wyglądu i dla każdej z nich dobierze odpowiednią metodę eliminacji problemów, z którymi się borykają Ma w sobie dużo energii oraz uśmiechu, którym wręcz zaraża innych.


Jakie formy płatności są oferowane?
Przyjmujemy płatność gotówką, kartą, przelewem, blikiem, tpay, mediraty. Płatności można dokonać również przez system booksy.

Czy istnieje możliwość zakupu zabiegów w systemie ratalnym?
Tak, wszystkie pakiety do 5 tys zł można rozłożyć na wygodne raty z firmą Mediraty bez żadnych formalności. Istnieje możliwość odroczenia płatności na 30 dni bez dodatkowych kosztów.

Czy mogę przyjść z dzieckiem na zabieg?
W wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym ustaleniu z personelem, istnieje taka możliwość, jednak prosimy ze względu na niebezpieczeństwo elektrycznych sprzętów i drażniących substancji o ograniczenie takich wizyt do minimum.

Jakie rabaty można uzyskać?
Posiadamy także program lojalnościowy, który umożliwia stanie się Naszym stałym klientem i otrzymanie rabatu do 20%.

Czy jeśli polecę wasze usługi koleżankom, to czy otrzymam jakąś zniżkę ?
Oczywiście, zgodnie z naszym programem lojalnościowym nasze klientki,

Z jakim wyprzedzeniem trzeba odwołać wizytę?
Wizytę należy odwołać z 24h wyprzedzeniem.

Na jaki czas można zawiesić pakiet usług?
Usługi można zawiesić dwa razy do roku na czas dwóch tygodni, wcześniej należy Nas o tym poinformować.

Czy do rezerwacji wizyty potrzebny jest zadatek?
Tak, aby wizyta została zarezerwowana należy wpłacić zadatek w wysokości 50% wartości zabiegu.

Czy mogę zarezerwować wizytę samodzielnie?
Tak, za pośrednictwem aplikacji booksy. boczkinabok.booksy.com

Czy zabiegi objęte sa terminem ważności?
Zabiegi są objęte terminem ważności po to by seria zabiegowa była wykonywana w odpowiednich odstępach, aby zmaksymalizować efekty zabiegu.

Czy zdjęcia i pomiary przed zabiegami sa obowiązkowe?
Zdjęcia i pomiary to nieodłączna część karty zabiegowej, abyśmy mogły wspólnie z klientką zweryfikować efekty po serii zabiegowej.

Jaki zabieg zapewnia szybki efekt w krótkim czasie i jest tzw. zabiegiem bankietowym?
Jeśli chodzi o ciało to: Zabieg Thermogenique, Bandaże Arosha, Storz Medical.
Jeśli chodzi o twarz to: Infuzja tlenowa, ergolift.
Zabiegi bankietowe na twarz dają efekty zaraz po zabiegu, jednak żeby przedłużyć działanie zabiegów oraz pogłębić efekty należy wykonać serię zabiegów.

Czy wykonywanie tylko zabiegów przyniesie efekty?
Dobrze dobrane zabiegi (przez naszego kosmetologa podczas konsultacji zabiegowej), wykonywane regularnie oraz odpowiednia ich ilość, przynoszą świetne efekty.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegów?
Efekty zabiegów są w dużej mierze uzależnione od trybu życia klientki, ważne są zabiegi przypominające raz w miesiącu oraz kontynuacja pielęgnacji domowej przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, które dobiera kosmetolog.

Jak często należy powtarzać zabiegi/serie zabiegów?/ Co ile dni należy wykonywać zabiegi?
Częstotliwość zabiegów różni się w zależności od rodzaju zabiegu i pożądanych efektów, najczęściej jednak są to zabiegi 1-2 razy w tygodniu, z jednym dniem przerwy dla regeneracji tkanek. Zabiegi na twarz najczęściej w odstępie 2 tygodni.

Dlaczego zabieg Storz Medical poleca się wykonywać z Endermologią?
Jest to idealne połączenie, rekomendowane przez producentów renomowanych marek, aby zapewnić jak najlepsze efekty pozabiegowe. Endermologia w połączeniu ze zabiegiem Storz Medical przyspiesza oczyszczanie się organizmu ze zbędnych produktów przemiany materii, toksyn, wydrenuje ciało, co potęguje działanie zabiegów. Synergia zabiegów daje zawsze najlepsze efekty.

Dlaczego zabiegi: Endermologia Alliance, Storz Medical i Alma Spa Deep nazywane są Trio Marzeń?
Są to technologie, które idealnie się uzupełniają zapewniając rewelacyjny efekt końcowy. Trio Marzeń to pakiet najczęściej wybierany przez naszych klientów, zarówno w obrębie twarzy jak i ciała.

Czy mogę ćwiczyć po zabiegu?
Aktywność fizyczna przy naszych zabiegach jest wręcz wskazana! Jedynym wyjątkiem jest kriolipoliza po której nie można wykonywać ćwiczeń z podczerwienią przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Co jest lepsze na cellulit żelazko czy endermologia?
Najlepiej sprawdza się połączenie tych dwóch zabiegów ze sobą.Jeśli klientka chce koniecznie wybrać jeden z powyższych zabiegów to najlepiej udać się na konsultację kosmetologiczną do naszego gabinetu, gdzie kosmetolog po obejrzeniu i dotknięciu tkanki w obszarze zabiegowym indywidualnie dobierze, który z zabiegów będzie efektywniejszy. W zabiegu Żelazkiem Antycellulitowym wykorzystane jest połączenie 3 rodzajów działań: ciśnienia ujemnego w celu rozmasowania złogów tłuszczowych, światła Led, które działa na produkcję nowych fibroblastów i zwężenie rozstępów oraz prądów TENS, które odpowiadają za pobudzenie mięśni do pracy, rozluźnienie i podniesienie pośladków. Podczas zabiegu Żelazka pracujemy bezpośrednio na skórze. Natomiast Endermologia wykorzystuje działanie zasysania próżniowego do rozmasowania skory, w różnych kierunkach pobudzenia procesów metabolicznych, napięcia skóry. Podczas tego zabiegu klientka jest ubrana w specjalny biały kombinezon.

Kiedy widać pierwsze efekty po zabiegach?
Pierwsze efekty często widać już po pierwszym zabiegu, ale najczęściej jest to okres min 3 zabiegów. Oczywiście jest to kwestia indywidualna i zalezy od indywidualnych predyspozycji oraz stylu życia.

Czy zabiegi są bolesne?
Bolesność zabiegów uzależniona jest indywidualnego progu bólowego klienta, stadium cellulitu, ilości tkanki tłuszczowej oraz wrażliwości skóry.

Ile centymetrów i kilogramów można utracić po zabiegu?
Efekty jakie możemy uzyskać uzależnione są od wielu indywidualnych cech klienta, każdy z Nas jest inny, ale sumienność, regularność zabiegów w połączeniu z odpowiednim nawodnieniem, dietą oraz aktywnością fizyczną da każdemu satysfakcjonujące efekty.

Czy efekty po Kriolipolizie są widoczne dopiero po miesiącu?
Tak, gdyż po zakończeniu stanu zapalnego, który trwa 10-14 dni, następuje kolejny etap oczyszczania organizmu z obumarłych komórek tłuszczowych, które trwa do 4-6 tygodni.

Co Pani poleca?
Każda klientka ma inne potrzeby, oczekiwania, dlatego aby jak najlepiej im sprostać, zapraszamy Panie na konsultacje zabiegową, gdzie po szczegółowym wywiadzie, proponujemy plan Beauty indywidualny dla każdej z Was.

Jak należy się przygotować do zabiegu epilacji?
Przed zabiegiem należy:
- usunąć włoski z obszaru zabiegowego za pomocą maszynki, najpóźniej 24h przed zabiegiem,
- na miesiąc przed zabiegiem stosować TYLKO depilacje maszynką,
- należy odstawić preparaty o działaniu złuszczającym (peelingi) oraz zioła i leki fototoksyczne (dziurawiec, nagietek, bratek, witamina A) na 7 dni przed zabiegiem,
- w dniu zabiegu nie należy stosować antyperspirantów oraz maści znieczulających,
- odstawić wszelkie tabletki na porost włosów typu “Biotebal”.

Czego nie mogę robić przed i po zabiegu?
Jeśli chodzi o zabiegi, to po każdym zabiegu kosmetolog powie czego należy unikać, przykładowo po kriolipolizie należy unikać opalania, sauny, solarium.

Który zabieg jest najlepszy na cellulit?
Dedykowanymi zabiegami na cellulit są Żelazko Antycellulitowe, Endermologia, Storz Medical. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad, gdzie wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Który zabieg jest najlepszy na tkankę tłuszczową?
Dedykowanymi zabiegami na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej są Kriolipoliza, Endermologia, Storz Medical. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Który zabieg jest najlepszy na wiotką skórę?
Dedykowanymi zabiegami na wiotką skórę są Alma Spa Deep, BTL Exilis Elite,, Karboksyterapia, Endermologia, Storz Medical. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Który. zabieg jest najlepszy na zmarszczki?
Dedykowanymi zabiegami na zmarszczki są Ergolift, Storz Medical, Zabiegi z kwasami, Mezoterapia Igłowa, Mezoterapia Bezigłowa, Radiofrekwencja Mikroigłowa Zabiegi Pielęgnacyjne Monduniq oraz Purles, Infuzja Tlenowa. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Który zabieg jest najlepszy na przebarwienia?
Dedykowanymi zabiegami na przebarwienia są Peeling Cypryjski, Eksfoliacje kwasowe, Infuzja Tlenowa, Mezoterapia Igłowa, Radiofrekwencja Mikroigłowa. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Który zabieg jest najlepszy na rozstępy i blizny?
Dedykowanymi zabiegami na rozstępy i blizny są Karboksyterapia, Alma Spa Deep, BTL Exilis Elite, Peeling Cypryjski. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Który zabieg jest najlepszy na trądzik?
Dedykowanymi zabiegami na trądzik są Peeling Cypryjski, Oczyszczanie Wodorowe, Peeling kawitacyjny, Infuzja Tlenowa, Eksfoliacja kwasowa, Ceremonie dla cery tłustej, z niedoskonałościami. W celu dobrania najlepszego rozwiązania dla Pani, zapraszamy na konsultacje zabiegową podczas, której przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykluczymy wszystkie przeciwwskazania.

Ile czasu trwa Endermologia?
Zabieg standardowo trwa 35 min. Klientka ma możliwość dokupienia dodatkowych 5/10/15 min.

Czym się różni Endermologia Alliance od poprzednich modeli?
Najnowszy model Endermologii LPG Alliance posiada Indywidualny Sensor Identyfikacji Tkanki, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednio rodzaj zassania do rodzaju tkanki. Zabieg stał się bezbolesny. Głowica od endermologii zawiera rolkę i klapkę, zamiast dwóch rolek, dzięki czemu precyzyjniej przylega do ciała. Możemy ułożyć indywidualnie program do każdej klientki, na każda partię ciała, nie ma wbudowanych 3 programów, które dopasowujemy pod klientkę, jak to było w poprzednich modelach.

Redukcja miejscowo zalegającej tkanki tłuszczowej - Kriolipoliza czy lipoliza iniekcyjna?
Kriolipoliza to wymrażanie tkanki tłuszczowej, a lipoliza iniekcyjna to niszczenie komórek tłuszczowych za pomocą substancji aktywnych. Oba zabiegi są skuteczne, jednak lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem skuteczniejszym, natomiast Kriolipoliza jest doskonałą alternatywą dla osób, które mają uczulenie na soję lub boją się igieł.

Czy mając miesiączkę mogę wykonywać u was zabiegi?
Jak najbardziej natomiast trzeba mieć na uwadze to, że zabieg może być delikatniej bardziej odczuwalny lub po zabiegu mogą pojawić się siniaki.

Czy karmiąc piersią mogę wykonywać u was zabiegi?
Jeśli mleko mamy nie jest już podstawowym pokarmem dziecka i została rozszerzona dieta dziecka to możemy wykonać większość zabiegów, jednakże zalecamy odciągniecię mleka bezpośrednio po zabiegu i wylanie go. W razie pytań służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu.

Czy po wykonaniu zabiegów mogę normalnie funkcjonować?
Po większości zabiegów nasze klientki mogą funkcjonować normalnie, jednak są zabiegi po których może być zwiększone parcie na pęcherz, zwiększone pragnienie lub jest wymagana większa higiena przy zabiegach igłowych typu mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe, lipoliza iniekcyjna. Natomiast poza tym zabiegi nie mają wpływu na codzienne funkcjonowanie i pracę.

Czy pracownicy Boczki na bok są dobrze wyszkoleni?
Właścicielka - Aleksandra i cały personel stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez ciągłe doskonalenie i pogłębianie wiedzy i profesjonalne szkolenia. Każdy nowy pracownik, który rozpoczyna pracę w Boczki na bok jest szkolony ze wszystkich zabiegów i rozpoczyna ich wykonywanie dopiero po zdanym teście teoretycznym i egzaminie praktycznym końcowym.