Nie myśl: kiedyś znowu będę szczupła.
Po prostu bądź.

Boczki na Bok - Centrum Szczupłej Sylwetki, dzięki urządzeniom Vacu, BodyRoll do masażu limfatycznego, wspaniałemu lipolaserowi i spotkaniom z dietetykiem pomoże zrealizować Twój cel!
rolki-boczkinabok
Zespół Centrum Szczupłej Sylwetki Boczki na Bok to profesjonalistki, które zajmą się kompleksowo osiągnięciem wymarzonego celu każdej z klientek. Posiadamy wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu, jego fizjologii i zmienności. Odchudzanie, dieta, ćwiczenia, bycie fit, pozbywanie się cellulitu, ujędrnianie ciała, wyszczuplenie sylwetki, zmiana wyglądu i figury to cały nasz świat. Jesteśmy doradcami od serca. Wysłuchamy Twoich kłopotów i pomożemy zawalczyć, by wspólnie osiągnąć cel.

O nas


Ola
Pomysłodawca Boczki na Bok.
Uważa, że zdrowe żywienie i wysmuklanie sylwetki to podstawa. Naturalnym jest, że każda kobieta ma wobec siebie zastrzeżenia, a Boczki na Bok są po to, by to zmieniać. Ma dużo energii i uśmiechu, którym zaraża innych.

Ania
Dietetyk z wykształcenia i zamiłowania. Dba o siebie od wewnątrz, by cieszyć się zdrowym ciałem. Obsługa klienta na najwyższym poziomie to jej cel.

Natalia
Wysportowana dziewczyna, która z przyjemnością pomoże i Tobie stać się fanką ruchu. Nawet najgorszy dzień, staje się najlepszym z Natalią i jej uśmiechem.