Przestań myśleć : "Kiedyś będę szczupła..." - po prostu ZRÓB TO TERAZ - z Boczki na bok - Wszystko jest możliwe!

Boczki Na Bok to miejsce stworzone przez kobietę, dla Wszystkich kobiet ♥


Właścicielka Boczki na Bok : Ola
"Stworzyłam miejsce, w którym każda kobieta, niezależnie od wieku, statusu społecznego czy wyglądu będzie czuła się dobrze. Boczki na bok to miejsce, w którym zarażamy uśmiechem, dzielimy się doświadczeniem i dbamy o Was przy użyciu urządzeń treningowych i podczas zabiegów kosmetologii estetycznej."

KIM JESTEŚMY???Jesteśmy profesjonalistkami - kompleksowo zajmujemy się wszystkimi naszymi klientkami. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie - słuchamy, razem identyfikujemy problemy, a następnie wybieramy najlepsze sposoby na ich wyeliminowanie. Z uśmiechem na twarzy służymy dobrą radą, a także wspieramy na początku wspólnej przygody i nie tylko. Posiadamy wyspecjalizowaną wiedzę na temat ludzkiego organizmu - jego funkcjonowania, fizjologii czy zmienności. Odchudzanie, dieta, ćwiczenia, bycie "FIT", pozbywanie się celulitu, ujędrnianie, wyszczuplanie to dla nas chleb powszedni!

Pomożemy spełnić marzenia o szczupłej sylwetce, a wszystko to w kameralnej, luźnej atmosferze oraz babskim towarzystwie! ♥

Zespół Boczki na Bok, to kobiety, które zawsze z uśmiechem na twarzy zajmują się klientami, pomagają rozwiązać każdy problem, służą radą i doświadczeniem. Pracują u nas kosmetologowie, dietetyk oraz przedstawicielki zawodów okołomedycznych jak fizjoterapia. Każda z nich jest pasjonatką zdrowego stylu życia, wie, że szczupła sylwetka to oznaka zdrowia i przede wszystkim lubi swoją pracę.
Ola - Pomysłodawca Boczki na bok

Uważa, że zdrowe żywienie i smukła sylwetka to podstawa do uzyskania wewnętrznego szczęścia i długiego, zdrowego życia. Doskonale wie, że wiele kobiet ma zastrzeżenia do swojego wyglądu i dla każdej z nich dobierze odpowiednią metodę eliminacji problemów, z którymi się borykają Ma w sobie dużo energii oraz uśmiechu, którym wręcz zaraża innych.