Alma SpaDeep w Boczki na bok - Boczki na bok

Alma SpaDeep w Boczki na bok

peeling cypryjski
Peeling cypryjski – jakie daje efekty i dla kogo jest przeznaczony?
grudzień 28, 2021
Nowości w Boczki na bok – Październik
wrzesień 29, 2022
Show all
Alma SpaDeep w Boczki na bok

CZYM JEST ALMA SPADEEP?

SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry.

To najwyższej klasy rozwiązanie dające lekarzom większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów.

Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

Zapraszamy wszystkie osoby, które,

  • chcą zmniejszyć swoje zmarszczki;
  • pozbyć się nieestetycznych boczków, oponek i tym podobne;
  • nadać skórze dawnego blasku i odmłodzić ją;
  • pozbyć się cellulitu;
  • wyrównać koloryt skóry.

EFEKTY ZABIEGU

SPADEEP skutecznie poprawia kształt i kontury różnych obszarów twarzy i ciała. Napręża skórę, aby poprawić jej teksturę poprzez inicjowanie formowania nowego kolagenu. Zwiększona kontrola głębokości sprawia, że zabiegi są dokładniejsze i skuteczniej ukierunkowane na każdy obszar, chroniąc otaczającą tkankę i dając skoncentrowane i spektakularne rezultaty.

SPADEEP znacznie zmniejsza niedoskonałości skóry związane ze starzeniem się, w tym zmarszczki, drobne zmarszczki, nierównomierny koloryt i sprężystość skóry. Rozstępy, powierzchniowa pigmentacja i nierówna tekstura skóry są wygładzane i wyrównywane w łatwy i bezbolesny sposób. Przekonaj się, jak to jest mieć nową skórę – po zabiegu jakakolwiek rekonwalescencja jest zbędna.

Połączenie energii fal radiowych i masażu mechanicznego przyspiesza metabolizm tkanek skóry, zmniejszając objętość komórek tłuszczowych, stymulując drenaż limfatyczny i wyraźnie wygładzając teksturę skóry.


JAK WYGLĄDA ZABIEG?

W zależności od obszaru zabieg trwa od 20 do 40 minut.

Najczęściej aby osiągnąć pożądany efekt wykonywana jest seria od 2 do 4 zabiegów we wcześniej ustalonych odstępach czasu.

Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga hospitalizacji.