Bezpieczeństwo w salonie Beauty - Przewodnik Boczki na bok - Dzieci w salonie - Boczki na bok

Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Dzieci w salonie

Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Spożywanie napojów
lipiec 15, 2021
Eksfoliacja kwasami – dlaczego warto skorzystać z zabiegu?
wrzesień 24, 2021
Show all
Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Dzieci w salonie

Bezpieczeństwo każdej naszej klientki i każdego naszego klienta oraz ich dzieci jest najważniejsze!

Wiemy jak trudnym tematem są dzieci w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Jednak chcemy przypomnieć o tym na co należy uważać podczas wizyt w salonie Boczki na bok z dziećmi.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest możliwość pozostawienia dziecka pod opieką w czasie kiedy nasze klientki mają umówiony zabieg.  Lub co gorsza nagle wypadnie opiekunowi dziecka coś nagłego i nasza klientka jest zmuszona przybyć do salonu ze swoją pociechą 🙂

Dla tych, którzy jeszcze nie korzystają – przypominamy o korzystaniu z systemu rezerwacji booksy kiedy to w każdej chwili i każdym miejscu można przełożyć lub odwołać wizytę w salonie.

Jeśli jednak już nasza klientka zdecyduje się przyjść do nas z dzieckiem lub dziećmi należy pamiętać, że to miejsce nie należy do najbezpieczniejszych dla dzieci.

Na każdym kroku można spotkać urządzenia elektroniczne, czy kosmetyki które mogą zrobić dziecku krzywdę podczas nieuwagi rodzica.

Dziecko na przykład ciągnąć za jakiś kabel może zrzucić drogi sprzęt lub zrobić krzywdę drugiej osobie. A za uszkodzenia bądź zniszczenia dokonane przez dzieci lub młodzież odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź prawni opiekunowie.

Oczywiście staramy się minimalizować ryzyko zagrożenia dla dzieci. Ale oczami dziecka zawsze wszystko wygląda inaczej, a i pomysłów w ich głowach jest dużo więcej niż w naszych 🙂

Dlatego drogie Klientki prosimy podczas wizyt u nas z dziećmi być ostrożnymi i by mieć na uwadze stale co robią wasze kochane pociechy. Nasz salon nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki w naszym lokalu.

Prosimy również pamiętać i uszanować to że większość kobiet, które do nas przychodzi – przychodzą odpocząć i zrelaksować się 🙂

Wierzymy, że każda wasza wizyta z dziećmi będzie bardzo przyjemna 🙂

Zespół Boczki na bok 🙂