Bezpieczeństwo w salonie Beauty - Przewodnik Boczki na bok - Spożywanie napojów - Boczki na bok

Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Spożywanie napojów

Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Telefon komórkowy
lipiec 8, 2021
Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Dzieci w salonie
sierpień 19, 2021
Show all
Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Spożywanie napojów

Nawadnianie jest bardzo ważne by nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Wiemy jak bardzo jest istotne szczególnie w upalne dni. Jednak spożywanie napojów w naszych salonach wiąże się z pewnymi niebezpieczeństwami.

Wszystkie z naszych urządzeń zasilane są elektrycznie. Dlatego zezwalamy na zabieranie napojów między innymi na urządzenia treningowe i trzymanie ich tylko w miejscach do tego przeznaczonych. W przypadku wylania się napoju na urządzenie elektryczne może dojść do zwarcia, a co za tym idzie – uszkodzenia zdrowia lub życia Klienta, a także uszkodzenia urządzenia. Według zasad panujących w Boczki na bok za uszkodzenia bądź zniszczenia odpowiedzialność ponosi Klient.

Zawsze i bez ograniczeń można ugasić pragnienie w miejscu do tego przeznaczonym, na przykład w przerwie treningu lub po jego zakończeniu.

Oczywiście nie zachęcamy do zmniejszania spożywania ilości płynów, lecz w trosce o Państwa i nasze zdrowie informujemy jakie zagrożenia mogą wynikać z nieprzestrzegania zasad. Bardzo nam zależy by każdy nasz Klient czuł się bezpiecznie w naszym salonie wiedząc, że nie tylko pracownicy ale i pozostali klienci przestrzegają wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Dodatkowo należy pilnować by nie rozlać spożywanych płynów na podłogę, ściany czy nawet czyjeś rzeczy. Może się to wiązać w trwałymi uszkodzeniami.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wiemy, że wspólnie jesteśmy w stanie zapobiec wszystkim zagrożeniom 🙂

Pozdrawiamy,

Pracownicy Boczki na bok.