Bezpieczeństwo w salonie Beauty - Przewodnik Boczki na bok - Telefon komórkowy - Boczki na bok

Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Telefon komórkowy

covid boczki na bok
Zasady bezpieczeństwa – COVID
lipiec 7, 2021
Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Spożywanie napojów
lipiec 15, 2021
Show all
Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Telefon komórkowy

W gabinecie kosmetycznym Boczki na bok dbamy o kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną zabiegów. Te dwa aspekty są dla nas bardzo ważne – tak samo jak i skuteczność wykonywanych zabiegów. Chcąc edukować oraz uświadamiać Wam jakie zagrożenia może nieść niestosowanie się do naszych zaleceń podczas pobytu w naszych salonach – stworzyliśmy serię wpisów blogowych o bezpieczeństwie w Boczki na bok.

Pierwszy z naszych wpisów dotyczy używania telefonów komórkowych w naszych salonach.

W dzisiejszych czasach, kiedy to telefon jest naszą „trzecią ręką” nie jest łatwo przestrzegać całkowitego zakazu korzystania z telefonu. Jednak w naszych salonach prosimy o ograniczenie ich używania w trosce o relaks i komfort pozostałych osób. Dzwoniące telefony przeszkadzają, skracają czas Państwa zabiegu, zaburzają jego przebieg i psują atmosferę relaksu. Prosimy o uszanowanie prośby wyciszając telefon przed zabiegiem!

Jeżeli chodzi o ćwiczenia na urządzeniach VACU/Infrared/Bodyroll w celach bezpieczeństwa zabrania się korzystania z telefonu komórkowego/Smartfona/tabletu.

Zakaz ten ma na celu dbać o Państwa bezpieczeństwo. W momencie kiedy telefon spadnie, może zarówno uszkodzić urządzenia treningowe, może stanowić zagrożenie Państwa zdrowia lub życia oraz może spowodować uszkodzenie Państwa telefonu. Korzystanie z telefonu podczas treningów na urządzeniach VACU/Infrared/Bodyroll jest wyłącznie na Państwa odpowiedzialność.

Dodatkowo przypominamy, iż nie zezwalamy na korzystanie z telefonu podczas wykonywania zabiegów modelowania sylwetki lub kosmetycznych. Po pierwsze zakłóca fale niektórych urządzeń. Po drugie może spowodować rozproszenie pracownika. I po trzecie – chcemy by nasi Klienci byli zrelaksowani i odprężeni, a niestety używanie telefonu podczas zabiegu na to nie pozwala.

Znamy z wyroków sądowych sprawy, które wynikały właśnie z sięgania po telefon czy torebkę podczas zabiegów na przykład na BodyRoll.

Wierzymy, że kilkadziesiąt minut, a nawet kilka godzin spędzonych w naszych salonie można spędzić miło i przyjemnie zapominając o istnieniu telefonu 🙂

Pozdrawiamy,

Pracownicy Boczki na bok.