Bieżnia Vacu


Spalanie kalorii na bieżni Vacu następuje cztery razy szybciej, niż podczas ćwiczeń na bieżni standardowej.


Bieżnia Vacu została stworzone z myślą nie tylko o problemach tysięcy kobiet, którzy dzięki ćwiczeniom zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała, co pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również na kondycję seksualną.

Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz panującemu podciśnieniu w kapsule bieżni Vacu dochodzi do polepszenia krążenia krwi głównie w miejscach najbardziej narażonych na powstawanie cellulitu (brzuch, uda, pośladki). Przyspiesza również krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej są usuwane toksyny.

Działanie podciśnienia polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała – co powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. W urządzeniach Vacu dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu.

Bieżnia wyposażona jest także w promieniowanie podczerwone, które od wielu lat jest z powodzeniem stosowane w chirurgii plastycznej, fizykoterapii czy rehabilitacji. W bieżni zastosowano specjalne lampy działające głównie w zakresie od 4 do 5 mm: tkanka podskórna i tkanka tłuszczowa

Trening Vacu Therm Bieżnia Profi zapewnia nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale też relaks i dawkę energii, które sprzyjają naszemu samopoczuciu. Zupełnie nowa metoda zwalczania dolegliwości cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej przy pomocy Bieżni Vacu jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów.

Czy wiesz że?

Bieżnia Vacu, którą u nas znajdziesz przy regularnym treningu spowoduje utratę centymetrów w obwodach min 5%! Aby to osiągnąć wystarczy poświęcić minimum dwa razy w tygodniu 30-60min.

Efekty ćwiczeń

  • Uśmiech i zadowolenie
  • Poprawa samopoczucia
  • Poprawa życia seksualnego
  • Likwidacja cellulitu
  • Przyspieszenie przemiany materii
  • Wygładzenie skóry i ujędrenienie
  • Szybkie spalanie tkanki tłuszczowej
  • Usunięcie toksyn i szkodliwych substancji z organizmu
  • Likwidacja zespołu "zimnych stóp"

Przeciwskazania

Ciąża
Miesiączka
Epilepsja
Choroby układu krążenia ze stanem zapalnym
Choroby serca
Cukrzyca
Ciężkie choroby reumatyczne