Co zrobić by do lata pozbyć się cellulitu, rozstępów i blizn?

Karboksyterapia Gdańsk
Karboksyterapia – jakie ma działanie i dlaczego warto zdecydować się na zabieg?
kwiecień 30, 2021
karboksyterapia
Karboksyterapia w walce z cieniami pod oczami – jakie daje efekty?
maj 7, 2021
Show all
Co zrobić by do lata pozbyć się cellulitu, rozstępów i blizn?
karboksyterapia - rozstępy

Marzy Ci się gładkie i piękne ciało na lato? Męczą Cię rozstępy na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach? A może bardzo nie lubisz cellulitu na swoim ciele i chcesz się go pozbyć?

Zdecyduj się na zabieg karboksyterapii i ciesz się gładką skórą już w tegoroczne lato!

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg, który polega na wprowadzaniu pod skórę za pomocą cienkiej igły dwutlenku węgla. W Boczki na bok zabieg ten wykonujemy przy użyciu urządzenia Criss Carbo-Oxy.

Po wstrzyknięciu, dwutlenek węgla rozprzestrzenia się w tkankach pomiędzy naczyniami krwionośnymi oraz włóknami skóry wywołując szereg procesów, które prowadzą do poprawy jakości danego obszaru ciała, który poddajemy karboksyterapii.

Dwutlenek węgla wywołuje również lekki stan zapalny, którego efektem jest zwiększona produkcja włókien kolagenowych (ich zerwanie jest właśnie skutkiem powstawania rozstępów). Dzięki temu skóra staje się bardziej sprężysta i wygładzona.

Dodatkowo karboksyterapia usprawnia proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, a poprawa ukrwienia tkanek powoduje, że mamy lepszą pigmentację skóry, dlatego też rozstępy i blizny stają się bladsze, i zbliżają swój kolor do koloru naszej skóry.

Zabieg ten sprawdzi się zarówno w walce ze świeżymi, nowymi rozstępami i bliznami, jak i tymi, które już są mało widoczne.

Warto zaznaczyć, że eliminacja rozstępów jest trwała, a pierwszy efekt widoczny jest już po jednym zabiegu!

Najlepsze efekty uzyskuje się wówczas, gdy zabiegi przeprowadza się w równych odstępach czasu. Zwykle 8-10 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Skorzystaj z zabiegu karboksyterapii i skończ z zakrywaniem swojego ciała raz na zawsze!

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Jedynie obszar poddany zabiegowi może być delikatnie uwypuklony, naturalne jest lekkie zaczerwienienie, zasinienia i obrzęk.

Przeciwwskazania

Zabieg niestety nie jest dla każdego. Z pewnością nie mogą się poddać karboksyterapii:

  • kobiety będące w ciąży, karmiące piersią
  • osoby z niewydolnością serca, chorobą układu naczyniowego, chorobą krwi, niewydolnością nerek, płuc czy wątroby,
  • osoby z jaskrą, epilepsją.

To tylko kilka z najważniejszych z przeciwwskazań.

Jeżeli zastanawiasz się czy karboksyterapia jest bezpieczna to odpowiadamy: Zdecydowanie tak! To bezpieczny zabieg, który wywodzi się z medycyny. Gwarancją bezpieczeństwa jest wysokiej jakości urządzenie, przy pomocy którego wykonujemy zabieg oraz nasza kadra, która została specjalistycznie przeszkolona przez ekspertów.

Jeżeli chcesz się umówić na zabieg napisz do nas lub zadzwoń i z przyjemnością udzielimy jak najbardziej szczegółowych informacji na temat karboksyterapii.

Do zobaczenia w Boczki na bok.