Czym się różni Thermogenique Klasyczny od Wzbogaconego?

Co zrobić by mieć płaski brzuch na lato?
marzec 5, 2021
Regularne zabiegi pielęgnacyjne gwarancją pięknej cery
kwiecień 23, 2021
Show all
Czym się różni Thermogenique Klasyczny od Wzbogaconego?
thermogenique klasyczny a wzbogacony

Zacznijmy od tego czym w ogóle jest Thermogenique?

Jest to zabieg, w którym wykorzystujemy rozgrzewający preparat ujędrniający, który przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, poprawy jędrności i napięcia skóry oraz utraty centymetrów.

Składnikami odpowiedzialnymi za te procesy są: kofeina, palmitoilokarnityna, ekstrakt z bluszczu czy proteiny z jedwabiu.

Thermogenique to wieloetapowy zabieg, który rozpoczyna się peelingiem całego ciała, ampułką przyspieszającą metabolizm spalania, żelem termoaktywnym, masażem drenującym i zakończony jest nałożeniem masła z uprzednio dobranej serii zapachowej.

Zabieg ten w Naszym salonie możemy wykonać w wersji klasycznej lub wzbogaconej. Na czym polega różnica?

W wersji klasycznej żel termorozgrzewający pozostaje na naszej skórze w okluzji na 40 minut. Dla bardziej wymagających klientek mamy do wyboru wersję wzbogaconą, podczas której zostajemy w okluzji na 20 minut, a na następne 20 minut wykonujemy zabieg fali radiowej lub liposukcji ultradźwiękowej na jedną partię ciała, która wymaga intensywniejszej kuracji.

thermogenique klasyczny a wzbogacony

Wybierając falę radiową pobudzimy fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych oraz elastynowych, które spowodują napięcie skóry oraz poprawę jej elastyczności. Ciepło wytworzone w tkankach w trakcie tego zabiegu poprawia cyrkulację krążenia, co zwiększa przepływ krwi tętniczej i utlenowanie skóry, a także przyspiesza metabolizm w komórkach.

Falę radiową powinny wybrać osoby, które zmagają się z utratą elastyczności i jędrności skóry.

Z kolei wybierając liposukcję kawitacyjną mamy do czynienia z upłynnieniem i uwolnieniem zawartości komórki tłuszczowej czyli po prostu z redukcją tkanki tłuszczowej.

Liposukcję powinny wybrać osoby, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, dodatkowo pobudzeniu ulegnie krążenie dzięki czemu skóra będzie lepiej odżywiona i dotleniona.

Efekty jakie przynosi zabieg zarówno w wersji wzbogaconej jak i klasycznej to:

  • wygładzenie skóry,
  • oczyszczenie organizmu z toksyn,
  • zniwelowanie obrzęków i zastojów,
  • usunięcie nadmiaru wody,
  • utrata centymetrów.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu Thermogenique. Do zobaczenia w Boczki na Bok!