Eksfoliacja kwasami - dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Eksfoliacja kwasami – dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Bezpieczeństwo w salonie Beauty – Przewodnik Boczki na bok – Dzieci w salonie
sierpień 19, 2021
Mezoterapia igłowa – co to za zabieg i na czym polega?
wrzesień 27, 2021
Show all
Eksfoliacja kwasami – dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Zawitała do nas jesień, a wraz z nią zabiegi pielęgnacyjne idealne na tę porę roku 😊 Jednym z takich zabiegów jest eksfoliacja kwasami. Jest to metoda złuszczania komórek skóry, właśnie za pomocą kwasów. W Boczkach na bok stosujemy kwasy profesjonalnej marki Purles.

Purles to profesjonalne kosmetyki powstające we francuskim laboratorium, w którym spełnione są najwyższe standardy produkcji.

Długoletnie doświadczenie naukowców, skrupulatna kontrola jakości oraz niezależne testy dermatologiczne – to tym poparta jest ich obecność na rynku kosmetycznym.

W Boczki na bok zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o eksfoliację kwasami najwyższej jakości i skuteczności.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu eksfoliacji?

Dzięki zabiegowi z kwasami skóra zostaje pozbawiona powierzchownej warstwy uszkodzonych komórek, które zmieniają się z wiekiem oraz pod wpływem promieniowania UV. Po zabiegu trwa proces złuszczania warstwy martwych komórek, które zostaną zastąpione przez nowe komórki, dzięki czemu cera jest bardziej promienna, jędrniejsza oraz ładniejsza.

Przy zastosowaniu głębszego peelingu zostają wygładzone zmarszczki, wyrównane przebarwienia, zmniejszone blizny po trądzikowe oraz zmniejszone wielkości porów. Natomiast skóra staje się gładsza oraz rozjaśniona.

W trakcie zabiegu kwasami Purles odczuwa się delikatne pieczenie. W ciągu następnych dni po profesjonalnym peelingu, naskórek zwykle będzie się łuszczyć. Długość tego procesu zależy od rodzaju i stężenia substancji użytej do peelingu. Na koniec informujemy również jak należy pielęgnować skórę po zabiegu.

Korzystając z tego, że jesień to idealna pora by zrobić coś dla siebie i dla swojej skóry – zapraszamy na zabieg kwasami Purles, które dobieramy odpowiednio to cery Klientki.

Z ogromną starannością zatroszczymy się o Ciebie i Twoją skórę 😊

Zapraszamy 😊