Magneffio - Boczki na bok

Magneffio

Magneffio to idealne rowiązanie dla każdej osoby która identyfikuje się z myślą "TY ODPOCZYWASZ, MIĘŚNIE CIĘŻKO PRACUJĄ"

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości. Energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze ( „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu ! ) W czasie jednego zabiegu wywoływanych jest około 30 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Ponieważ w trakcie zabiegu Magneffio mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

PŁASKI BRZUCH BEZ SKALPELA, INIEKCJI, REKONWALESCENCJI I BÓLU

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 30 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć. Supramaksymalne skurcze wywołują wzrost masy mięśniowej oraz spalają podskórny tłuszcz, zasłaniający mięśnie brzucha

UNIESIONE, JĘDRNE I KSZTAŁTNE POŚLADKI

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 30 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji

Magneffio EMS da Twojemu ciału niezwykły trening mięśni.

 
Podstawowe informacje
Cena:161
Czas zabiegu:30 min
Obszar:ciało
Sugerowana seria:10
 
DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG MAGNEFFIO??

Polecamy zabieg osobom, które: - Pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowolone z efektów.
- Nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki, rozbudować lub wysmuklić ramiona czy wymodelować łydki. Chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie.
-Mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie. Potrzebują wsparcia na start!
- Stracili z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała.
- Są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych.
- Są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięsni.

PRZECIWWSKAZANIA

 • Osoby, które używają / używały regulatorów tętna krwi lub rozrusznik serca.
 • Zastosowanie sztucznej kości.
 • Pacjenci z krzemicą.
 • Osoby pod wpływem alkoholu lub z wysoką gorączką.
 • Osoby z chorobami psychicznymi o większej wrażliwości i pacjenci z padaczką.
 • Osoby bez niezależnej ekspresji świadomość i nie potrafią o siebie zadbać.
 • Ciężkie nadciśnienie tętnicze i pacjenci z chorobami sercowo-naczyniowymi i naczyniowo-mózgowymi.
 • Pacjenci z metalowymi materiałami w ciele (płytki tytanowe).
 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią.
 • Choroby nowotworowe.
 • Osoby z ciężką infekcją.

Cennik EMS Magneffio

Ilość zabiegów Cena
1 zabieg 189
6 zabiegów 799
10 zabiegów 1399

Zakaz używania telefonu.

 • Pamiętaj, że podczas zabiegu nie możesz używać telefonu komórkowego ani mieć założony zegarek/smartfon. Zabierz ze sobą ulubioną książkę lub czasopismo.
październik 22, 2019

Zabiegi kosmetologiczne i ich wpływ na tkankę tłuszczową

Zabiegi kosmetologiczne są świetnym rozwiązaniem wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej. Nie można przy tym jednak zapomnieć o najważniejszych kwestiach w procesie odchudzania, a mianowicie o diecie i aktywności fizycznej. Ponadto, korzystając z zabiegów kosmetycznych należy pamiętać o łączeniu ich z treningami.  Jak zabiegi wpływają na tkankę tłuszczową? Kriolipoliza jest zabiegiem, podczas […]
wrzesień 3, 2019

Redukcja cellulitu w Boczki na bok

Cellulit, potocznie zwany skórką pomarańczową, jest efektem nierównomiernie rozłożonej, przerośniętej tkanki tłuszczowej. Problem cellulitu nie jest nowy i dotyczy większości kobiecej populacji. Dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich są zaburzenia na tle hormonalnym, wynikające z niedoborów progesteronu i nadmiaru estrogenów. Kolejnym czynnikiem, jest nieprawidłowe krążenie krwi i limfy, […]
sierpień 27, 2019

Endermolift – lifting twarzy bez skalpela

Endermolift® to idealna alternatywa dla chirurgicznych i chemicznych zabiegów liftingujących. Ta nieinwazyjna technika liftingu twarzy likwiduje główne przyczyny starzenia się skóry oraz utraty jej gęstości. Zabieg wpływa na redukcję zmarszczek, podkreśla kontury twarzy, rozjaśnia cerę.  Endermolift®, podobnie jak Endermologia®, wykorzystuje w swojej technice drenaż limfatyczny. Zmotoryzowana głowica MPF urządzenia Endermolift® oddziałuje […]