Karboksyterapia w walce z cieniami pod oczami – jakie daje efekty?

karboksyterapia - rozstępy
Co zrobić by do lata pozbyć się cellulitu, rozstępów i blizn?
maj 5, 2021
skąd się bierze cellulit
Skąd bierze się cellulit i jakie są etapy jego powstawania?
czerwiec 14, 2021
Show all
Karboksyterapia w walce z cieniami pod oczami – jakie daje efekty?
karboksyterapia

Każda z nas chce każdego dnia dobrze czuć się w swoim ciele. Niestety nie wszystkie kobiety mogą sobie na to pozwolić. Poznaj zabieg karboksyterapii i ciesz się wyglądem każdego dnia.

Okolice oczu to miejsce gdzie najbardziej widać oznaki zmęczenia, starzenia oraz często cienie pod oczami. Dzieje się tak dlatego, że skóra w tym obszarze jest bardzo cienka.

Chcąc poddać się zabiegom pielęgnacyjnym na okolice oczu bardzo ważne jest by dobrać odpowiedni zabieg adekwatny do potrzeb i oczekiwań.

Jednym z takich najnowocześniejszych zabiegów, jest właśnie karboksyterapia.

Polega ona na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla za pomocą bardzo cienkiej igły.

Podczas zabiegu zostaje pobudzone krążenie krwi i tlenu oraz składników odżywczych do obszaru wokół oczu. Wpływa to bezpośrednio na odnowę komórkową oraz dotlenienie i odżywienie skóry.

Seria zabiegów niweluje sińce oraz widoczne worki i cienie pod oczami, poprawia kontur oczu. Po zabiegu mocno zauważalne jest ujędrnienie i zagęszczenie skóry wokół oczu, co powoduje niwelacje zmarszczek.

Pewne jest, że karboksyterapia daje spektakularne efekty, natomiast badania kliniczne potwierdzają jej skuteczność w redukcji cieni pod oczami aż do 90%.

Przeciwwskazania

Zabieg niestety nie jest dla każdego. Z pewnością nie mogą się poddać karboksyterapii:

  • kobiety będące w ciąży, karmiące piersią
  • osoby z niewydolnością serca, chorobą układu naczyniowego, chorobą krwi, niewydolnością nerek, płuc czy wątroby,
  • osoby z jaskrą, epilepsją.

To tylko kilka z najważniejszych z przeciwwskazań.

Jeżeli zastanawiasz się czy karboksyterapia jest bezpieczna to odpowiadamy: Zdecydowanie tak! To bezpieczny zabieg, który wywodzi się z medycyny. Gwarancją bezpieczeństwa jest wysokiej jakości urządzenie, przy pomocy którego wykonujemy zabieg oraz nasza kadra, która została specjalistycznie przeszkolona przez ekspertów.

Jeżeli chcesz się umówić na zabieg napisz do nas lub zadzwoń i z przyjemnością udzielimy jak najbardziej szczegółowych informacji na temat karboksyterapii.

Do zobaczenia w Boczki na bok.