Kosmetologia - Boczki na bok

Kosmetologia

Kosmetologia

W naszych salonach można skorzystać również z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało. Wykorzystujemy najnowsze technologie by ujędrnić, uelastycznić czy też oczyścić skórę twarzy, szyi czy dekoltu.

Jakie zabiegi w Boczki na bok możemy zaoferować w tym zakresie?

 

Infuzja Tlenowa BioOxy Infusion Monduniq

Innowacyjny zabieg Komórkowej Bioinfuzji Tlenowej BioOxy Infusion to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, za pomocą czystego powietrza. Metoda BioOxy Infusion wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i spektakularny sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen dzięki specjalnej głowicy Oxy Massage. .

Więcej informacji
Woman making beauty procedures at a beauty salon
 

Oczyszczanie wodorowe Aquametiq Hydra Prime Monduniq

Aquametiq Hydra Prime to absolutnie innowacyjne urządzenie stworzone z myślą o wielowymiarowym podejściu do pielęgnacji oczyszczającej oraz anti-ageing. Technologia zastosowana w urządzeniu wytwarza cząsteczki wodoru, które przenikają w głębokie warstwy skóry wykorzystując nasycony strumień wiru wodnego w specjalnie zaprojektowanej głowicy. Antyoksydacyjna moc tzw. mezoterapii wodorowej prowadzi do neutralizacji wolnych rodników, głębokiej eksfoliacji oraz nawilżenia tkankowego.

Więcej informacji
 

Zabiegi ultradźwiękami

Jak działają ultradźwięki? W wyniku działania fali ultradźwiękowej powstają bąbelki powietrza w połączeniu z substancją sprzęgającą (np. tonik), które rozrywają warstwę rogową naskórka (uzyskujemy efekt peelingu). Zabiegi w naszej ofercie to: peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa oraz elektroporacja,

Więcej informacji
Woman making beauty procedures at a beauty salon