Masaże w Boczki na bok

Kosmetyki HERLA – seria Hydra Plants
Wrzesień 12, 2019
3 urodziny
Wrzesień 24, 2019
Show all
Masaże w Boczki na bok

Masaże skutecznie wpływają zarówno na poprawę kondycji fizycznej, jak i psychicznej. Właściwości masażu jest wiele, tak samo jak wiele jest jego metod. Masaż wpływa relaksująco i antystresowo na ciało. Dzięki czemu organizm szybciej się regeneruje między kolejnymi treningami, wspomaga cały proces odchudzania. W ofercie naszego salonu mamy masaże bańką chińską, masaże ujędrniające i odchudzające oraz relaksacyjny masaż twarzy.

Masaż bańką chińską

Bańka chińska jest jedną z odmian tzw. bańki zimnej czy też próżniowej, która działa na zasadzie zasysania tkanki pod ciśnieniem. Masaż bańką chińską jest masażem relaksacyjno-leczniczym. Wykorzystuje się go w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego, które niesie za sobą wiele dolegliwości bólowych, w tym: bóle kręgosłupa. Bańkę chińską stosuje się głównie jako nieinwazyjną metodę walki z cellulitem. Powinno się pomyśleć o jej wykorzystaniu przed przystąpieniem do inwazyjnych metod takich jak: laser, zastrzyki czy też liposukcja. Warto pamiętać, że w walce z cellulitem masaże muszą być połączone z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą.

Masaż odchudzający

Masaż odchudzający jest jedną z odmian masażu klasycznego. Efekt modelowania sylwetki można uzyskać dzięki rozbiciu i rozdrobnieniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki intensywnemu masowaniu, oklepywaniu i uciskaniu limfa w organizmie zostaje równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu w obwodach może ubyć kilka centymetrów. Wykonujemy go głównie na pośladkach, udach, łydkach, brzuchu, boczkach oraz ramionach. 

Masaż ujędrniający

Masaż ujędrniający ma za zadanie poprawić napięcie mięśniowe, uelastycznić skórę, polepszyć krążenie w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.Tkanki są lepiej dotlenione i odżywione, następuje szybsza przemiana materii, zwiększa się ruchomość stawów, następuje uelastycznienie mięśni. Masaż ujędrniający ma jednak przede wszystkim za zadanie wzmocnić włókna kolagenowe, odpowiedzialne za jędrność skóry, zapobiega też jej wiotczeniu i zbyt szybkiemu starzeniu się. 

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.Masaż ma na celu przywrócić naturalny owal i napięcie mięśni twarzy. Regularnie stosowany, zmniejsza widoczność zmarszczek, napina skórę oraz nawilża ją.

W naszym salonie korzystamy przy zabiegach z kosmetyków naturalnych Herla. Do masaży wykorzystujemy m.in. olejek arganowy, bogaty w witaminę E, mający właściwości odmładzające i antyoksydacyjne.