Odchudzanie - Boczki na bok

Odchudzanie

Redukcja tkanki tłuszczowej

W obecnych czasach brakuje czasu na dobry jakościowo posiłek, przygotowany z nieprzetworzonych produktów. Jemy cokolwiek, w pośpiechu często sięgamy po produkty wysoko węglowodanowe, żeby szybko zaspokoić głód. Siedzący tryb życia, nałogi, stresująca praca, choroby autoimmunologiczne. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób walczy z niechcianymi kilogramami. Nieprawidłowe lub nadmierne nagromadzenie się tkanki tłuszczowej prowadzi do pogorszenia zdrowia. Aby zacząć walkę z dodatkowymi kilogramami, należy zacząć od diety i trybu życia. Należy zmienić trochę przyzwyczajenia żywieniowe, ograniczyć wysoko przetworzone produkty, ograniczyć tłuszcze trans oraz słodkie przekąski. Stosować dietę bogata w warzywa i owoce oraz pić minimum 2 litry wody dziennie. Ważne jest również wprowadzenie do życia aktywność fizyczną. Wystarczy 3 razy w tygodniu po minimum 30-45 minut. Redukcja tkanki tłuszczowej w Boczkach na bok:

Jakie zabiegi w Boczki na bok możemy zaoferować w takiej sytuacji?

 

Endermlogia LPG– bardzo doceniana przez Nasze klientki

Podczas zabiegu następuje pobudzenie komórek skóry właściwej, zwiększenie rozpadu komórek tłuszczowych w adipocytach, zwiększenie powstawania kolagenu i elastyny, usprawnienie mikrokrążenia i limfy, co działa przeciwobrzękowo, pomaga usunąć toksyny z organizmu, a przy tym niektórych relaksuje oraz uspokaja.

Więcej informacji
SOIN_INTEGRAL_3www
 

Treningi Vacu, Orbitrek, BodyRoll

W walce z nadwaga ważna jest aktywność fizyczna, pobudza ona metabolizm do szybszego spalania kalorii, rzeźbi ciało i poprawia samopoczucie. Dzięki obecnym lampom z podczerwienią oraz w sprzętach Vacu podciśnieniu, tkanka tłuszczowa jest 4-krotnie szybciej spalana, a sam trening jest bardziej wydajny.

Więcej informacji
IMG_7196
 

Kriolipoliza

Zabieg wymrażania tkanki pozwala stracić od 25 do 45% grubości warstwy tkanki tłuszczowej, efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Całkowity efekt zabiegu kriolipolizy Lipocryo jest widoczny po 6 tygodniach.

Więcej informacji
kriolipoliza
Nie zapominajmy też, że o samej aktywności fizycznej przy walce z cellulitem. Nasz sprzęt vacu bieżnia oraz vacu rower mają dodatkowo wbudowaną funkcje Lipo, która jest doskonała dla kobiet zmagających się cellulitem. Poprzez zmiany ciśnień podczas treningu, zainicjowany jest odpowiedni przepływ limfy w kończynach, dzięki czemu zapobiegamy zastoją limfatycznym. Dodatkowo na rozbicie złogów tłuszczowych, ujędrnienie skóry polecamy niezastąpione BodyRoll.