Dieta w Boczki na bok

Endermologia LPG – już dostępna w Boczki na bok
Luty 26, 2019
Dietetyk czy catering dietetyczny?
Maj 28, 2019
Show all
Dieta w Boczki na bok

Dieta w Boczki na bok

 

Centrum Szczupłej Sylwetki Boczki na Bok to miejsce, w którym spalisz nadmiar kalorii, zgubisz zbędne kilogramy i centymetry podczas intensywnych ćwiczeń na naszych urządzeniach. Jednak sama aktywność fizyczna czasami może nie wystarczyć w dążeniu do wymarzonej sylwetki. Badania od wielu lat pokazują, że kluczem do sukcesu w zgubieniu kilogramów jest odpowiednie odżywanie. Dieta stanowi 70% sukcesu.

Dlatego w naszym Centrum oferujemy nie tylko ćwiczenia ale także profesjonale usługi dietetyczne. Cierpisz na cukrzycę, insulinooporność, a może masz problemy z tarczycą, które nie ułatwiają utraty zbędnych kilogramów? Nasz dietetyk z chęcią Ci pomoże!

W gabinecie dietetycznym przygotowujemy diety dla osób, które pragną zmniejszyć masę ciała ale także dla osób borykających się z niedowagą czy chorobami dietozależnymi.

Diety zawsze dobieramy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta, dopasowaniem do jego stanu zdrowia i przyjmowanych leków. W ofercie posiadamy różne pakiety, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy jadłospisy 7 lub 14 dniowe, a także pakiety miesięczne, konsultacje kontrolne. Wizyta u dietetyka ma na celu nie tylko otrzymanie jadłospisu, ale także, a może przede wszystkim, naukę i pomoc w zmianie nawyków żywieniowych. Nasz dietetyk zawsze służy pomocą, chętnie doradzi, rozwieje wszelkie żywieniowe wątpliwości.

Prawidłowe odżywianie to podstawa, a pierwsza wizyta u dietetyka jest krokiem do sukcesu.

Opieka dietetyka w Boczki na bok dostępna jest w atrakcyjnych cenach.

 

Pierwsza wizyta u dietetyka Boczki na bok:

  • Na pierwsze spotkanie przynieś aktualne wyniki badań krwi (morfologia, profil lipidowy, poziom glukozy oraz badania specjalistyczne jeśli wizyta związana jest z jednostką chorobową np. badania hormonów) wykonane w przeciągu 3 ostatnich miesięcy.
  • Trzy dni przed planowaną wizytą przygotuj „dzienniczek żywieniowy”, czyli spisuj to co zjadłeś w ciągu dnia (o jakiej było to godzinie oraz jaka była to ilość np. jedno duże jabłko). Ważne aby dzienniczek został przygotowany staranie a przede wszystkim uczciwie, dietetyk nie ocenia Twojego dotychczasowego stylu życia tylko na podstawie dzienniczka dopasowuje indywidualnie jadłospis do twojego trybu dnia.
  • Na pierwszej wizycie dietetyk dokonuje pomiaru masy ciała przy pomocy analizatora składu ciała. Dzięki temu pomiarowi uzyskujemy informacje o zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, ilości wody oraz wiek metaboliczny organizmu. Po dokonaniu pomiaru dietetyk omawia wyniki a następnie przeprowadza wywiad żywieniowy na postawie którego zostanie przygotowana indywidualna dla Ciebie dieta.
  • Na zakończenie wizyty otrzymasz informacje o składzie Twojego ciała oraz wyjaśnienie wszystkich parametrów, ogólne zalecenia żywieniowe, które możesz wprowadzać przez kilka dni zanim otrzymasz jadłospis od dietetyka a jeśli cierpisz na konkretną jednostkę chorobową otrzymasz szczegółowe zalecenia dotyczące diety w danym schorzeniu, które możesz wprowadzać do momentu otrzymania diety.