Endermolift – lifting twarzy bez skalpela

Kriolipoliza czy lipolaser
Sierpień 22, 2019
Kosmetyki HERLA – seria Black Rose
Sierpień 29, 2019
Show all
Endermolift – lifting twarzy bez skalpela

Endermolift® to idealna alternatywa dla chirurgicznych i chemicznych zabiegów liftingujących. Ta nieinwazyjna technika liftingu twarzy likwiduje główne przyczyny starzenia się skóry oraz utraty jej gęstości. Zabieg wpływa na redukcję zmarszczek, podkreśla kontury twarzy, rozjaśnia cerę. 

Endermolift®, podobnie jak Endermologia®, wykorzystuje w swojej technice drenaż limfatyczny. Zmotoryzowana głowica MPF urządzenia Endermolift® oddziałuje na powierzchnię twarzy za pomocą mikroimpulsów, które docierają do głębokich warstw skóry, stymulując zawarte w nich fibroblasty. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu i elastyny. Powoduje to poprawę napięcia, elastyczności i sprężystości skóry.

Endermologie® na twarz w odróżnieniu od zabiegu na ciało wykonujemy bezpośrednio na skórę bez potrzeby izolacji skóry od głowicy. Dzięki możliwości zastosowania głowic o różnym natężeniu stymulacji, a także dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia, zabieg Endermolift® przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, również do cery cienkiej i wrażliwej.

 

Efekty zabiegu

  • poprawa jędrności twarzy, szyi, dekoltu
  • redukcja zmarszczek
  • likwidacja otłuszczeń twarzy
  • modelowanie twarzy
  • niwelacja opuchlizny i innych oznak zmęczenia twarzy
  • przywrócenie gęstości skóry
  • pobudzenie produkcji kolagenu

Zabieg Endermoliftu® pozwala na osiągnięcie wielu rezultatów, likwidując różne problemy skóry twarzy. Endermolift® idealnie sprawdzi się również przed ważnymi, specjalnymi okazjami i uroczystościami, podczas których pragniemy wyglądać olśniewająco. Efekty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Optymalne rezultaty można osiągnąć po wykonaniu serii zabiegów. Powtarzanie zabiegu raz na miesiąc pozwala na stałe podtrzymanie uzyskanych efektów.

 

 

Skóra jest żywym organem, którego aktywność komórkowa utrzymuje jędrność, miękkość i zdrowy blask. Po 25 roku życia fibroblasty produkują mniej kolagenu i elastyny przez co zauważalne są pierwsze efekty starzenia. Modelowanie twarzy z wykorzystaniem mechanicznej stymulacji komórek to sprawdzony sposób na młody i atrakcyjny wygląd. Endermolift® to technika przeciwstarzeniowa, która jest w 100% nieinwazyjna i bezpieczna. Efektem zabiegu jest zdrowa i naturalnie prezentująca się skóra twarzy.