Lipolaser - bezbolesne odchudzanie - Boczki na bok

Lipolaser – bezbolesne odchudzanie

Fale radiowe na cellulit i rozstępy
kwiecień 29, 2020
Jaki trening w Boczki na bok wybrać?
maj 20, 2020
Show all
Lipolaser – bezbolesne odchudzanie

Lipolaser – bezbolesne odchudzanie

Lipolaser to tak zwany. zimny laser, wykorzystywany jest do nieinwazyjnych, bezbolesnych, a zarazem skutecznych zabiegów wyszczuplania sylwetki, do zgubienia paru centymetrów w obwodzie ud, brzucha, czy ramion, oraz do pozbycia się podwójnego podbródka.

Co oznacza zwrot „zimny laser”?

Zimny laser oznacza, iż światło lasera jest chłodne. Często lasery kojarzymy z wysoką temperaturą, jednak lipolaser jest bezbolesny, zimny, podczas zabiegu nie odczuwamy jego działania w sposób fizyczny.

Lipolaser emituje światło czerwone o długości fali 650nm, które oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową.

Lipolaser – Boczki na bok

Światło lasera nie wpływa przy tym na skórę, naczynia krwionośne, czy nerwy. Działa na zasadzie biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych. Pod wpływem działania promieniowania, przenikającego przez skórę, błona komórkowa adipocytów  (komórek tłuszczowych) staję się bardziej przepuszczalna. Sam proces nie niszczy komórek, wpływa  na zmniejszenie ich objętości oraz utratę funckji. Komórki tłuszczowe po serii zabiegów lipolaserem stają się obkurczone i niezwolne do ponownego rozszerzenia i wypełnienia ich trójglicerydami.

Pod wpływem energii lasera, dochodzi do rozpadu trójglicerydów.  Woda, wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, przedostają się do przestrzeni międzykomórkowej, przez pory w błonie komórkowej, a stamtąd są stopniowo metabolizowane, uwalniane z organizmu.

Zabieg lipolaserem pozwala w szybki, kontrolowany i bezbolesny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów i wymodelować sylwetkę. Jedna sesja zabiegowa trwa 30 min. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów zalecamy serie minimum 8 zabiegów,  z częstotliwością 2 razy w tygodniu (nie częściej niż co drugi dzień).  Można łączyć z innymi zabiegami.

Jak uzyskać najlepsze efekty?

Po zabiegu zalecamy picie dużej ilości płynów, najlepiej wody, dietę lekkostrawna oraz aktywność fizyczną np. na Bieżni Vacu, Rowerze Vacu lub na Orbitreku InfraRed.

Zabieg lipolaserem na brzuch i boczki – Boczki na bok

Wskazania:

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, udach, ramionach, czy na podbródku,
 • Redukcja cellulitu.

Po zabiegu zalecamy picie dużej ilości płynów, najlepiej wody, dietę lekkostrawna oraz aktywność fizyczną np. na Bieżni Vacu, Rowerku Vacu lub na Orbitreku.

Przeciwskazania:

 • Ciąża,
 • Karmienie piersią,
 • Epilepsja,
 • Stosowanie leków lub ziół światłouczulających 2 tygodnie przed zabiegiem,
 • Metalowe implanty obecne w miejscu zabiegu,
 • Choroby układu krążenia,
 • Problemy dermatologiczne skóry,
 • Antybiotykoterapia, terapia preparatami z retinoidami,
 • Choroba nowotworowa.