Lipolaser

Urządzenie Lipolaser jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 650 nm. Wiązka świetlna przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny. Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry.

Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. W pewien sposób, otrzymywanie efektów tego typu zabiegu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki.

Rezultaty zabiegu Lipolaserem są widoczne już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów.

FAQ

1Czy lipolaser to zabieg dla mnie?
Tak, tak, tak. Lipolaser to przyjaciel każdej kobiety. Nieważne, czy jesteś wysoka czy niska, szczupła czy przy kości, młoda czy w sile wieku, możesz się zmienić. Lipolaser może zmienić jeden wybrany element Twojego ciała, albo kompleksowo wszystkie.
2Jak często mogę robić sobie zabiegi lipolaserem?
Maksymalnie wykonuje się dwa zabiegi tygodniowo, by organizm miał czas na pozbycie się glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
3Ile zabiegów muszę zrobić, by uzyskać najlepsze efekty?
Zaleca się przeprowadzenie serii około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej).
4Czego spodziewać się podczas zabiegu i jak się przygotować?
Na czas zabiegu poprosimy o zdjęcie lub uniesienie ubrań w strefach, które objęte są redukcją. Klientka leży na łóżku kosmetycznym. Po założeniu padów, przykrywamy klientkę kocem i nakładamy okulary. Jako prezent dla naszych klientek na czas zabiegu nakładamy maskę na dłonie.
5Ile czasu trwa jeden zabieg?
Zabieg trwa 30 minut. Jest to dla klientki czas odpoczynku i relaksu.
6Czy lipolaser jest bezpieczny dla zdrowia?
Tak! Lipolaser oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać do winogron, które z czasem wysuszają się zamieniając się w rodzynki.
7Czy efekt zabiegu jest trwały?
Tak, jeśli tylko będziesz postępowała racjonalnie. Efekty są rewelacyjne i utrzymują się przez wiele lat. Wiadomo, że jeśli nagle przy zapotrzebowaniu na 2000 kcal dziennie, zaczniesz jeść 5000kcal tkanki tłuszczowe się odbudują.
8Co zalecacie by wzmocnić efekt zabiegu?
Na czas kuracji zalecamy dietę lekkostrawną, picie dużej ilości i koniecznie zakup karnetu na Bieżnię lub Rower Leżący Vacu, ponieważ wzmożona aktywność fizyczna jest warunkiem prawidłowego przeprowadzenia kuracji.
9Jakie parametry techniczne ma lipolaser?
- Typ lasera diodowego o długości fali – 635nm – 650nm - Moc energii – 128 diod x 160mW - 12 szt. padów dużych – każdy wyposażony w 10 diod, 130mm x 60mm - 4 szt. padów małych – każdy wyposażony w 2 diody, 25mm x 55 mm Posiada Certyfikat Europejski

Przeciwskazania

Ciąża
Epilepsja
Zioła i leki światłouczulające
Metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
Problemy dermatologiczne skóry
Choroby układu krążenia, np. zakrzepica
Choroby autoimmunologiczne

Cennik Lipolaser

Podbródek Ramiona
1 zabieg 75 107
4 zabiegi, ważny 30 dni 237 366
8 zabiegów, ważny 60 dni 431 646
Uda/Pośladki/Boczki Brzuch+Boczki Uda+Brzuch+Boczki
1 zabieg 182 290 322
4 zabiegi, ważny 30 dni 625 969 1076
8 zabiegów, ważny 60 dni 1130 1830 2109
maj 6, 2020

Lipolaser – bezbolesne odchudzanie

Lipolaser – bezbolesne odchudzanie Lipolaser to tak zwany. zimny laser, wykorzystywany jest do nieinwazyjnych, bezbolesnych, a zarazem skutecznych zabiegów wyszczuplania sylwetki, do zgubienia paru centymetrów w obwodzie ud, brzucha, czy ramion, oraz do pozbycia się podwójnego podbródka. Co oznacza zwrot „zimny laser”? Zimny laser oznacza, iż światło lasera jest chłodne. […]
październik 22, 2019

Zabiegi kosmetologiczne i ich wpływ na tkankę tłuszczową

Zabiegi kosmetologiczne są świetnym rozwiązaniem wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej. Nie można przy tym jednak zapomnieć o najważniejszych kwestiach w procesie odchudzania, a mianowicie o diecie i aktywności fizycznej. Ponadto, korzystając z zabiegów kosmetycznych należy pamiętać o łączeniu ich z treningami.  Jak zabiegi wpływają na tkankę tłuszczową? Kriolipoliza jest zabiegiem, podczas […]
sierpień 22, 2019

Kriolipoliza czy lipolaser

Kriolipoliza czy lipolaser? Co będzie dla mnie odpowiednie? Co zadziała w moim przypadku? Te pytania słyszymy bardzo często od naszych klientek. Zawsze staramy się dobrać odpowiednie zabiegi do problemów i indywidualnej budowy ciała klientek. W dzisiejszym wpisie porównamy działanie obu zabiegów. 🙂   Kriolipoliza Kriolipoliza jest zabiegiem, podczas którego komórki […]